Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2017
Klubbad för
Diverse guld, 7 delar (2 halskedjor, 2 udda örhängen, 1 hänge hjärta, 2 ringar en med diamant ca0,005ct en med röd sten) 18k 16,6g skador, udda
Örhänge och stoppers, 3 delar, hjärta med diamanter 2x0,005ct, stämplad GHA 18k vitguld 0,9g
Herrur, Omega Seamaster, double, bakboett stål, quartz, datum Ø32mm, refnr.1432, urtavla skadad, repor på glas, armband Korridorlänk 18k, Bruttovikt: 61,9g