121 - 140 av 1 454
1...678...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2017

Klubbad för

Ring, med vita stenar Ø17½ 14k 3,6g missfärgningar, nagg på stenar

Utrop: 800 kr

Ring, tvåfingerring i form av orm, vita stenar Ø18½-19½ öppna skenor 18k vitguld

Utrop: 3 600 kr

Ring, badn och fasettdekor Ø16¼ 18k tvåfärgad 4,8g graverad

Utrop: 1 300 kr

Ring, klackring med diamant ca0,01ct Ø18k 6,7g gravyr

Utrop: 1 800 kr

Armband, Pansarlänk 18cm 18k 6g skev karbinhake

Utrop: 2 000 kr

Halskedja, X-länk doserad 45cm 18k 12,3g

Utrop: 3 700 kr

Örhängen, ett par Bismarcklänk, stift 2,2cm 18k 1,2g

Utrop: 500 kr

Örhängen, ett par, stavar med diamanter 6xca0,01ct 2,8cm 18k 1,7g

750 kr

Utrop: 600 kr

Diverse guld, 7 delar (2 halskedjor, 2 udda örhängen, 1 hänge hjärta, 2 ringar en med diamant ca0,005ct en med röd sten) 18k 16,6g skador, udda

Utrop: 4 500 kr

Ringar 2st med vita stenar en i form av blomma Ø17, 19 14k 3g skadade skenor

Utrop: 600 kr

Ring med diamanter 2xca0,005ct Ø17½ 18k 1,8g

Utrop: 500 kr

Hänge, hjärta med diamanter 2x0,005ct, stämplad GHA 0,7cm 18k vitguld 0,5g

175 kr

Utrop: 200 kr

Örhänge och stoppers, 3 delar, hjärta med diamanter 2x0,005ct, stämplad GHA 18k vitguld 0,9g

Utrop: 350 kr

Hänge, bokstav, 1,6cm 18k 0,9g

300 kr

Utrop: 350 kr

Hänge, "M", 1,5cm 18k 1,1g fäste slitage

Utrop: 425 kr

Herrur, Omega Seamaster, double, bakboett stål, quartz, datum Ø32mm, refnr.1432, urtavla skadad, repor på glas, armband Korridorlänk 18k, Bruttovikt: 61,9g

Utrop: 12 000 kr

Hänge, Krucifix, 2,8cm 18k 1,6g

Utrop: 650 kr

Kedja, Ankarlänk 18k, lås två karbinhakar 14k, 90cm bruttovikt 56g

Utrop: 15 000 kr

Halskedja, Ankarlänk 60cm 18k 5,1g

Utrop: 1 800 kr

Myntliknande föremål 2st Ø2,7cm 20k 8,1g

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr