181 - 200 av 1 454
1...91011...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2017

Klubbad för

Collier, karneloer, doserad Ø6-9mm lås 53,5cm S825 36,6g

425 kr

Utrop: 200 kr

Halsband, pärlor Øca6,3mm 65cm lås i gulmetall 55,2g

125 kr

Utrop: 50 kr

Collier, pärlor doserat Ø6,2-11,8mm 62cm lås i metall 92,3g

75 kr

Utrop: 75 kr

Halsband, trumblade pärlor, 92cm 95,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Collier, odlade sötvattenspärlor, biva, femradigt, lås med opal och diamanter 12xca0,01ct och pärlor Ø2,5mm 2,3x2cm, 54cm 18k vitguld 138,1g

Ring med diamanter 1xca0,72ct Tcr/I, 16xca0,015ct Ø17 18k vitguld 3g

Collier, med diamanter 1xca0,48ct W/Vs+55xca0,035ct 43,5cm 18k vitguld 16,9g

Enstensring, diamant ca1,36ct D(River)/FL Ø16½ 10,5g

Damur, Cartier Panthere, stål/guld, quartz, 22x22cm, boettnr.166921; 046375, originalband stål/guld 16cm, box medföljer krona med nagg

Armband, S!LK JEWELLERY, 19cm, S925 (låsplatta vitmetall) 108,9g

700 kr

Utrop: 850 kr

Armband, S!LK JEWELLERY, L 19cm B3cm, S925 (låsplatta vitmetall) 137,6g

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Armband, S!LK JEWELLERY, L 19,5cm B 3cm, S925 (låsplatta vitmetall) 187,9g

Utrop: 1 400 kr

Armband, S!LK JEWELLERY, L 21cm, S925 (låsplatta vitmetall) 124,2g

800 kr

Utrop: 950 kr

Klockor Rado

Herrur, Rado Dia Star, high tech ceramics, quartz, urtavla visare samt digitalt, 27x34mm, ref.nr.193.0324.3, snr.01892627, nagg på glas, band, 19,5cm

Klockor Rado

Herrur, Rado Dia Star, Sintra, grå high tech ceramics, lås titan, quartz, kronograf, datum, 34x32mm, 538.0434.3; 03984897, integrerad länk 19cm, box medföljer, kronograf behöver kalibrering.

Herrur Longines Conquest, stål, quartz, datum, blå urtavla, Ø37mm, refnr: L1 633 4 serienr: 29448028, stållänk 19cm. Går ej.

Utrop: 3 100 kr

Herrur, Longines LungoMare, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, Ø43mm, ref.nr.L3.633.4, snr 32835297, stålband 18,5cm, originaletui medföljer, tryckknapp saknas.

Utrop: 3 000 kr

Ljusstake, Georg Jensen, "Glow", Maria Berntsen, artnr.3586501,förgylld metall Ø9,5cm i originalask.

400 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstake, Georg Jensen, "Cafu", design HolmbäckNordentoft, art.nr.3586344, förgylld stål, H10cm, i originalask

225 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstake, Georg Jensen, "Season", design Maria Berntsen, förgylld metall, 4 ljushållare, Ø27cm, art.nr.3586480, i originalask

750 kr

Utrop: 500 kr