Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2017
Collier, odlade sötvattenspärlor, biva, femradigt, lås med opal och diamanter 12xca0,01ct och pärlor Ø2,5mm 2,3x2cm, 54cm 18k vitguld 138,1g
Visa varaSmycken Ring
Ring med diamanter 1xca0,72ct Tcr/I, 16xca0,015ct Ø17 18k vitguld 3g
Visa varaSmycken Collier
Collier, med diamanter 1xca0,48ct W/Vs+55xca0,035ct 43,5cm 18k vitguld 16,9g
Visa varaKlockor Cartier
Damur, Cartier Panthere, stål/guld, quartz, 22x22cm, boettnr.166921; 046375, originalband stål/guld 16cm, box medföljer krona med nagg
Visa varaKlockor Rado
Herrur, Rado Dia Star, high tech ceramics, quartz, urtavla visare samt digitalt, 27x34mm, ref.nr.193.0324.3, snr.01892627, nagg på glas, band, 19,5cm
Visa varaKlockor Rado
Herrur, Rado Dia Star, Sintra, grå high tech ceramics, lås titan, quartz, kronograf, datum, 34x32mm, 538.0434.3; 03984897, integrerad länk 19cm, box medföljer, kronograf behöver kalibrering.
Visa varaKlockor Longines
Herrur Longines Conquest, stål, quartz, datum, blå urtavla, Ø37mm, refnr: L1 633 4 serienr: 29448028, stållänk 19cm. Går ej.
Herrur, Longines LungoMare, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, Ø43mm, ref.nr.L3.633.4, snr 32835297, stålband 18,5cm, originaletui medföljer, tryckknapp saknas.
Ljusstake, Georg Jensen, "Glow", Maria Berntsen, artnr.3586501,förgylld metall Ø9,5cm i originalask.
Ljusstake, Georg Jensen, "Cafu", design HolmbäckNordentoft, art.nr.3586344, förgylld stål, H10cm, i originalask