Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 september 2017
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Randonne, vintage, svart epi läder, 28x37x15cm, slitage och några fläckar.
VÄSKA, MULBERRY, korallfärgat läder, detaljer i vitmetall, 32x20x7cm, visst slitage, fläckar på foder, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Etriers, Francoise de la Perriere, 100% siden, 90x90cm, blå, vit, guld, några fläckar, en kantsöm lite lös.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Brides de Gala, Hugo Grykar, 100% siden, 90x90cm, röd, vit, grå, fläckar.
VÄSKA, SONIA RYKIEL, rött läder, strassdetaljer, detaljer i vitmetall, 27x19x6cm, avtagbar axelrem, dustbag.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUSI VUITTON, Zippy wallet, vitt epi läder, detaljer i vitmetall, 8st kontokortsfack, mynt, sedel, 19x10,5x2cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Flore MM, Soie Perfore, Blance, ljus grått läder, brunt läder, detaljer i vitmetall, 24x32x13cm, avtagbar axelrem, kvitto från 2014, dustbag, visst slitage och mindre fläckar.
Kläder Skor
SKOR, LOUIS VUITTON, monogram vernis, beige skinnlack, stl 39, klack 8cm, kartong, fläckar
Kläder Skor
SKOR, JIMMY CHOO, Nude, beige skinnlack, stl 39½, klack 10,5cm, kvitto, skopåse, bruksslitage,
Accessoarer Bälten
SKÄRP, LOUIS VUITTON, Damier Ebene, canvas, spänne i vitmetall (repor) längd 80cm, bredd 3cm, dustbag, originalask.