Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 september 2017
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, brunt präglat läder, 9st kontokortsfack, plats för ID-kort, mynt, sedel, 17x10x2,5cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, vintage, Alma, monogram canvas, 32x23x16 cm, lås samt nycklar saknas, visst slitage.
SOLGLASÖGON, MONCLER, MC536S03, blåa bågar, svarta glas, fodral, lite repor.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Brides de Gala, Hugo Grykar, 100% siden, 90x90cm, ljusblå, blå, vit, fläckar.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS. Les Figures d´Equitation, Phillipe Ledoux, 100% siden, 90x90cm, grå, svart, brun, någon fläck.
VÄSKA, MICHAEL KORS, vitt saffianoläder, detaljer i gulmetall, 32x29x12cm, några fläckar.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Grand Bucket, monogram canvas, 27x35x20cm, renoverat foder, innerpochett saknas, slitage på utsidan.
VÄSKA, MULBERRY, Annie, mörk orange läder mässingsfärgade detaljer 32x25x14cm, visst slitage,
VÄSKA, BURBERRY, svart läder, rutigt tyg, detaljer i gulmetall, 38x38x11cm, fläckar på tyget,
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Sangles, Joachim Metz, 100% siden, 90x90cm, lila, blå, vit, grön, någon fläck.