1 armband, 1 ring.. Vikt 7,5g
Utrop: 550 kr
1 radio-cd spelare Hitachi
Utrop: 500 kr
1 armbandsur Breitling
Utrop: 6 000 kr
2 ringar. Vikt 4,5g
Utrop: 350 kr
1 ring 18k, 2 ringar 23k. Vikt 10g
Utrop: 850 kr
1 ring. Vikt 15g
Utrop: 1 300 kr
1 ljusstake, 12 kaffeskedar 1 ri
1 antik burk, silver 1821
Utrop: 400 kr
1 ring, Lapponia. Vikt 4g
Utrop: 600 kr
1 armband, 2 örhängen.. Vikt 5,5g
1 färglitografi sign. Gustav Rudberg
Utrop: 1 000 kr
1 kedja med berlock, 1 ring. Vikt 9g
Utrop: 650 kr
1 kedja m berlock o.äkta stenar ca 0,08c. Vikt 4,5g
1 ring, 1 ring med äkta sten ca 0,03 ct. Vikt 5g
1 keramikfigurin Lisa Larsson Bulldogg
Utrop: 800 kr
1 klockkedja. Vikt 12,5g
1 penna & bläck mont blanc i etui
1 kamera caonon prima 5
Utrop: 200 kr
30 delar matsilver
Utrop: 2 000 kr
Lördag 10 apr 1999
Förfallna panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm