241 - 253 av 253
1...111213 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 10 april 1999

Klubbad för

1 grafiskt blad sign. Peter Dahl

825 kr

Utrop: 1 200 kr

1 oljemålning sign. B.Lundqvist

350 kr

Utrop: 600 kr

1 etsning sign. Zorn

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

1 armband. Vikt 16g

850 kr

Utrop: 1 300 kr

1 armbandsur Tissot guld

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

1 armbandsur Certina

175 kr

Utrop: 300 kr

Div. guldföremål - 9 gram. Vikt 9g

425 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror CD-spelare

1 bärbar cd-spelare Aiwa

325 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Guld med äkta stenar

1 ring platina med äkta stenar ca 0,50 ct. Vikt 3,5g

Utrop: 4 000 kr

1 slipshållare. Vikt 5,5g

300 kr

Utrop: 450 kr

2 berlocker,1 kedja, 5 örhängen. Vikt 6,5g

350 kr

Utrop: 500 kr

3 ringar, 1 kedja skad, 2 berlocker, 2 örhängen.. Vikt 8g

Utrop: 500 kr

1 kedja - 18,5 gram. Vikt 18,5g

1 050 kr

Utrop: 1 850 kr