1 grafiskt blad sign. Peter Dahl
Utrop: 1 200 kr
1 oljemålning sign. B.Lundqvist
Utrop: 600 kr
1 etsning sign. Zorn
Utrop: 2 500 kr
1 armband. Vikt 16g
Utrop: 1 300 kr
1 armbandsur Tissot guld
Utrop: 1 000 kr
1 armbandsur Certina
Utrop: 300 kr
Div. guldföremål - 9 gram. Vikt 9g
Utrop: 650 kr
1 bärbar cd-spelare Aiwa
Utrop: 400 kr
1 ring platina med äkta stenar ca 0,50 ct. Vikt 3,5g
Utrop: 4 000 kr
1 slipshållare. Vikt 5,5g
Utrop: 450 kr
2 berlocker,1 kedja, 5 örhängen. Vikt 6,5g
Utrop: 500 kr
3 ringar, 1 kedja skad, 2 berlocker, 2 örhängen.. Vikt 8g
1 kedja - 18,5 gram. Vikt 18,5g
Utrop: 1 850 kr
Lördag 10 apr 1999
Förfallna panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm