Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 63

Varunr: 1 388 422

Silver

Övrigt

KARLHEINZ SAUER, karaff, sterlingsilver, förgyllda kulor, signerad, Mörbylånga 1978, höjd 37 cm, vikt 1120 g. (d).

35 000 kr

Klubbad till budgivare: 189329

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.