Avslutad | Fashionabla – Torsdag 20 juli 2017
Accessoarer Scarves
SCARF, PATEK PHILIPPE, 100% siden, 88 x 88 cm, vit, lila, motiv i multicolour, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, Patek Philippe, "Le papillon", 100% siden, 87 x 87cm, lila, röd, fågelmotiv i multicolour, ask.
VÄSKA, CHANEL, vintage, svart quiltat läder, detaljer i gulmetall, 35x26x8cm, hologrammärkt 1186344, tillhörande pochette19x10cm, dustbag, visst slitage på hörnen.
VÄSKA, BURBERRY, mini bowling modell, beige, svart, rödrutigt tyg, brunt läder, detaljer, i gulmetall, 20x15x13cm, avtagbar axelrem, dustbag.
ARMBAND, HERMÈS, Kelly Dog, svart läder, spänne i gulmetall, längd 17cm, bredd3,5cm, smyckespåse, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, La Promende du Matin, Henri d´Origny, 100% siden, 90x90cm, gul, rosa, blå, lila, originalask,
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Sieste au Paradise, Aline Honoré, 100% siden 90x90cm, mörkblå, blå, lavendel, grön, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Cheval Fusion, Dimitri Rybaltchenko, 100% siden, 90x90cm, röd, grå, originalask,
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, intrecciato, svart fläta läder, detaljer i vitmetall, 19x10x2,5cm, 8st kontokortsfack, mynt, sedel, dustbag, originalask.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELRING, BOTTEGA VENETA, intreccito, turkost flätat läder, vimetall, dustbag, originalask.
ÖRHÄNGEN, BOTTEGA VENETA, sterling silver, vita stenar, diameter 1,2cm stift, smyckespåse, originalask.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma GM, Epi skinnlack, svart, detaljer i vitmetall 39x29x18cm, lås samt nyckel, dustbag, några små repor.
VÄSKA, LONGCHAMP, lila präglat läder, detaljer i vitmetall, 32x24x9cm, avtagbar axelrem, dustbag.