Avslutad | Fashionabla – Torsdag 20 juli 2017
VÄSKA, MAX MARA, rött läder, gulmetall detaljer, 20x14x4cm, avtagbar axelrem, dustbag.
COLLIER, LANVIN, vintage, ormlänk i gulmetall, längd 50cm, hänge i plats, från ca 70-tal.
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, peep toe, vitt läder, detaljer i guld, stl 38, platå 2cm, visst slitage,
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LONGCHAMP. silverfärgat läder, 19x9x3cm, 12st kontokortsfack, mynt, sedel, originalask.
SOLGLASÖGON, TOUS, STO540 col. 1FY, svarta bågar, svarta glas, putsduk, etui
SOLGLASÖGON, VERSACE, vintage, mod. 424, svarta bågar med gulmetall på skalmarna, fodral.
SOLGLASÖGON, FENDI, FRS5077 58 17 001 130, svarta bågar, svarta glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, MICHAEL KORS, Joplin, M6701S, svarta bågar, svarta glas, någon repa, putsduk, etui.
VÄSKA, CÉLINE, Phantom Luggage, beige läder, foder i beieg mocka, 30x26x25cm, dustbag, lite fläckar på fodert och mörknat på baksidan,