Avslutad | Pant – Tisdag 29 augusti 2017
Klubbad för
Systemkamera Canon EOS 1100D med 1 Objektiv Canon EFS 18-55mm i kartong, laddare (blixt funkar ej)
1 DJ Mixer Behringer DJX750 med 2 Gemini CDJ-600 CD/MP3/USB Player, 2 Högtalare (ej funk.testade). Ej med på visning.
1 Karaff samt 6 Vinglas, Murano blått glas med guldfärgad dekor (handmålat) (mindre naggskador)