1581 - 1600 av 2 184
1...798081...110 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 augusti 2017

Klubbad för

Collier S925 29,4g 49cm

275 kr

Utrop: 325 kr

Öppningbar Armring S925 30,0g Ø67mm (skev)

300 kr

Utrop: 325 kr

Örhängen , ett par S925 8,0g

Utrop: 200 kr

Ring med sten S925 8,7g Ø17½ (skev)

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring med sten S925 10,2g Ø16½ (skev)

50 kr

Utrop: 50 kr

Brosch med pärlor S925 35,1g

Utrop: 175 kr

Mobiltelefon Sony Xperia M4 Aqua E2303, s/n: YT9118RHFP (ej funktionstestad)

Utrop: 600 kr

Systemkamera Canon EOS 1100D med 1 Objektiv Canon EFS 18-55mm i kartong, laddare (blixt funkar ej)

400 kr

Utrop: 425 kr

1 DJ Mixer Behringer DJX750 med 2 Gemini CDJ-600 CD/MP3/USB Player, 2 Högtalare (ej funk.testade). Ej med på visning.

Utrop: 6 500 kr

1 Karaff samt 6 Vinglas, Murano blått glas med guldfärgad dekor (handmålat) (mindre naggskador)

750 kr

Utrop: 275 kr

2 Vaser i murano blått glas med guldfärgad dekor Höjd:11cm

275 kr

Utrop: 75 kr

1 Moccasked "Chippendale" S830 120mm 11,4g

Utrop: 75 kr

5 Kaffeskedar "Carl Philip" S830 110mm

Utrop: 275 kr

6 Mockaskedar "Madeleine" S830 34,9g 118mm

Utrop: 300 kr

2 Ringar S925 18,5g Ø20¾-21 (skeva)

Utrop: 100 kr

1 Ring S925 12,0g Ø21¾

Utrop: 300 kr

Ring S925 7,2g Ø21

Utrop: 175 kr

Armband S925 3,0g 18,5cm

Utrop: 50 kr

Halskedja S925 6,8g 45cm

100 kr

Utrop: 100 kr

12 Kaffeskedar i ask S830 159,1g 120mm

Utrop: 650 kr