1081 - 1100 av 2 184
1...545556...110 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 augusti 2017

Klubbad för

Skål, stål, Georg Jensen, bruksslitage, längd 16cm

Väckarklocka, digital, längd 15cm, Georg Jensen

Kaffeskedar, Uppsala, 5st, 110mm S835 65,3g

200 kr

Utrop: 250 kr

Efterättssked, graverad 152mm S835 27,2g

Utrop: 150 kr

Moccaskedar, 12st 114mm S830 118,7g i etui

Utrop: 500 kr

Tårtspade, blad i rostfritt stål, skaft S835 246mm 86,1g i etui

225 kr

Utrop: 200 kr

Bronsskulptur, signerad F. Åberg 9/23, höjd: 20,5cm

1 900 kr

Utrop: 1 100 kr

Skedar 12st S830 112mm 115g i etui, okänd modell

375 kr

Utrop: 450 kr

Skedar, 9st med inskriptioner på baksidan, S830 116mm 111,4g i etui

375 kr

Utrop: 450 kr

Fiskknivar, 11st 208mm S830 571,9g

3 600 kr

Utrop: 2 200 kr

Gafflar, 11st, stämplat A. Nilsson 178mm S830 439,7g

3 200 kr

Utrop: 1 700 kr

Slev, okänd modell 200mm S835 59g

225 kr

Utrop: 250 kr

Fat på fot, monogram, stämplad "Theodore B Starr, New York INC" Ø29cm S925 824,6g

3 100 kr

Utrop: 3 800 kr

Fat, Tiffany & Co, Ø27 S925-1000 541,4g

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Georg Jensen, Denmark, Henning Koppel, väggur, Ø15cm, svart

450 kr

Utrop: 550 kr

Georg Jensen, Denmark, Henning Koppel, väggur, Ø22cm, Kopparfärg

750 kr

Utrop: 900 kr

Louis Vuitton, St Germain PM, svart läder, guldfärgade detaljer, 26,5x 15x9cm, snr: SP3165, kvitto, dustbag, kartong

12 200 kr

Utrop: 7 200 kr

Ljuslykta Döskalle Ludvig Löfgren Röd Kosta Boda. Höjd: ca 8cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Ljuslykta Döskalle Ludvig Löfgren Grön Kosta Boda. Höjd: ca 8cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, Kvinna, limmad