1061 - 1080 av 2 184
1...535455...110 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 augusti 2017

Klubbad för

Kniv, Gaucho, 25cm, blad i metall, skaft och skida S800, förgyllda detaljer, graverad 28-10-74 samt monogram, stämplad "Industria Argentina S800 D159" bruttovikt: 215,9g. Ej med på visning.

550 kr

Utrop: 700 kr

Gafflar, Svensk Spets, monogram, 6st S800 218mm 362g

Utrop: 1 500 kr

Gafflar, Svensk Spets, monogram, 12st, 186mm, S800 500g

Utrop: 2 000 kr

Moccaskedar 12st 97mm S830 97,4g okänd modell

325 kr

Utrop: 400 kr

Knivar, Svensk Spets, 5st, blad i rostfritt stål, 195mm, S830 bruttovikt: 188,4g

Utrop: 375 kr

Dessertgafflar, Svensk Spets, monogram, 5st, 157mm, S830 145,5g

Utrop: 600 kr

Skedar, Svensk Spets, monogram, 6st, 150mm, S830 119,7g

Utrop: 450 kr

Skedar, Svensk Spets, monogram, 12st, 190mm, S830 452,4g

Utrop: 1 800 kr

Kaffeskedar, Vasa, 7st, 121mm S830 95,6g

350 kr

Utrop: 400 kr

Skedar, Svensk Spets, monogram, 6st, 22mm S830 394,5g

Utrop: 1 600 kr

Knivar, Svensk Spets, monogram, blad i rostfritt stål, 263mm S830 bruttovikt: 470,8g

Utrop: 900 kr

Knivar, Svensk Spets, monogram, blad i rostfritt stål, 6st, 221mm S830 bruttovikt: 298,6g

Utrop: 600 kr

Knivar, Svensk Spets, monogram, blad i rostfritt stål, 6st, 221mm S830 bruttovikt: 296,5g

Utrop: 600 kr

Parti silver S830 204,2g

Utrop: 800 kr

Kaffeskedar, Rosenholm, 12st S830 198,7g

Utrop: 900 kr

Bakelsegafflar, Rosenholm, 140mm S830 233,1g

1 900 kr

Utrop: 1 100 kr

Mynt Övrigt

Myntliknande föremål S800 24,9g

100 kr

Utrop: 100 kr

Fickur B.N Lindström Eslöf, repigt plastglas, liten sekundvisare en boett S830 bruttovikt: 98,8g

425 kr

Utrop: 125 kr

Ask med lock, inlägg av tyg, repig undersida, S830 bruttovikt: 99,7g

450 kr

Utrop: 300 kr

Tårtspade, stål, Georg Jensen, repig