Avslutad | Pant – Tisdag 29 augusti 2017
Klubbad för
Kniv, Gaucho, 25cm, blad i metall, skaft och skida S800, förgyllda detaljer, graverad 28-10-74 samt monogram, stämplad "Industria Argentina S800 D159" bruttovikt: 215,9g. Ej med på visning.
Knivar, Svensk Spets, monogram, blad i rostfritt stål, 263mm S830 bruttovikt: 470,8g
Knivar, Svensk Spets, monogram, blad i rostfritt stål, 6st, 221mm S830 bruttovikt: 298,6g
Knivar, Svensk Spets, monogram, blad i rostfritt stål, 6st, 221mm S830 bruttovikt: 296,5g
Fickur B.N Lindström Eslöf, repigt plastglas, liten sekundvisare en boett S830 bruttovikt: 98,8g