1001 - 1020 av 1 495
1...505152...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Handväska Bijoux Terner 21x11cm, mönstrat läder, handtag i stål

200 kr

Utrop: 100 kr

Glasögon Chanel c708 3065-B 54?16, snr: BC163373, med stenar, i fodral

150 kr

Utrop: 125 kr

Blandteknik, Albert Engström (1869-1940), arg gubbe, 21,5x27,5cm med glas och skadad träram, motivet har lossnat ur inramningen

425 kr

Utrop: 125 kr

Etsning Erland Brand (1922-) 5/40, landskap och moln, i glasram, motivmått:31,5x26,5cm

Utrop: 125 kr

Ljusstakar ett par, Nysilver, höjd 29,5cm, gipsfyllda

425 kr

Utrop: 375 kr

Bordskanon, längd:21cm, olika material

300 kr

Utrop: 50 kr

Digitalkamera Sony Alpha, NEX-3N, snr:5173308, med objektiv Sony 16-50mm 3,5-5,6, snr:2572941, med batteri, kort och laddare

1 100 kr

Utrop: 750 kr

iPad Air, Apple, modell: A175, 32GB, IMEI:358846055227197, nagg i översta kanten, med laddare i originalkartong, operatör Comviq

2 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Läderfrodral till iPad Air, Sandstrøm

125 kr

Utrop: 100 kr

Vas, Kosta Boda, Bertil Vallien, Signerad Kosta Boda B Vallien 48782, höjd 20cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Figurin, Torshälla, Rolf Berg, höjd 19cm, "Tomte"

275 kr

Utrop: 200 kr

Målning på duk, Katarina Fontaine (1897-1970), landskapsmotiv, signerad K. Fontaine, 37x45cm, i färgskadad ram

Målning på papper, signerad H.S. Mungekar, 35,5x53cm, i ram

Mugg, Mumin, Arabia, 30cl

125 kr

Utrop: 100 kr

Mugg, Mumin, Arabia, 30cl

75 kr

Utrop: 100 kr

Mugg, Mumin, Arabia, 30cl

150 kr

Utrop: 100 kr

Kamerahus, Nikon, D800E, snr.3001665, inga tillbehör

8 100 kr

Utrop: 8 400 kr

Digitalkamera Sony Cyber-shot, DSC-RX100, snr.S017674842-O, Minneskort SanDisk Ultra, 8GB, Nya i oöppnade förpackningar

3 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Läsplatta Lenovo TAB2 A19 30, modell: TB2-X30F, 16GB, snr: HA0J5EXZ, orbruten originalförpackning

600 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Jacques Lemans

Jacques Lemans, herrur, modell:1-1288G, 44mm, quartz, chronograph, datum, stål med stållänk, med extra länkar i originalbox

Utrop: 1 000 kr