Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017
Blandteknik, Albert Engström (1869-1940), arg gubbe, 21,5x27,5cm med glas och skadad träram, motivet har lossnat ur inramningen
Digitalkamera Sony Alpha, NEX-3N, snr:5173308, med objektiv Sony 16-50mm 3,5-5,6, snr:2572941, med batteri, kort och laddare
iPad Air, Apple, modell: A175, 32GB, IMEI:358846055227197, nagg i översta kanten, med laddare i originalkartong, operatör Comviq
Målning på duk, Katarina Fontaine (1897-1970), landskapsmotiv, signerad K. Fontaine, 37x45cm, i färgskadad ram
Visa varaElektronik Kameror
Digitalkamera Sony Cyber-shot, DSC-RX100, snr.S017674842-O, Minneskort SanDisk Ultra, 8GB, Nya i oöppnade förpackningar
Läsplatta Lenovo TAB2 A19 30, modell: TB2-X30F, 16GB, snr: HA0J5EXZ, orbruten originalförpackning