981 - 1000 av 1 495
1...495051...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Certina, herrur, repigt, stål med slitet läderband, quartz, datum, snr: 122 1021 26

Utrop: 375 kr

Fickur, 2 boetter 18K, brv. 90,5g, repig

4 700 kr

Utrop: 4 200 kr

Klockkedja 18K 14,7g

Utrop: 4 000 kr

Omega Genéve herrur 14K, brv.30,8g, med läderband, repig urtavla

2 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Longines herrur, quartz, fungerar ej, brv.56,6g, graverad, stål med stållänk, datum

Utrop: 1 200 kr

Certina, nr.0806939 7228987, damur, Ø25mm, guld på stål, manuell, skadad urtavla, länk 18K

3 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Ring 18K 4,9g, graverad

Utrop: 1 400 kr

Parti guld 14K 11,4g, graverat

Utrop: 2 400 kr

Fickur, en boett S800, brv.146,8g, fungerar ej, sprucken urtavla, med klockkedja i oädel metall

75 kr

Utrop: 75 kr

Fickur, Exacta Molnia, i oädelmetall, sprucket glas, saknar hängöggla

50 kr

Utrop: 75 kr

Fickur med nycklar, fungerar ej, defekt glas

75 kr

Utrop: 75 kr

Omega, fickur, 2 boetter S800, verknr. 7479469, snr: 8339917, bruksskick, kedja i oädel metall

900 kr

Utrop: 300 kr

Omega, fickur, oädel metall, verknr:5373390, snr: 6140266, skadad urtavla, graverad boett, repigt glas, kedja i oädelmetall

325 kr

Utrop: 200 kr

S.U.F, fickur, 2 boetter S800, verknr.4794360, snr:5476078, bruksskick

325 kr

Utrop: 250 kr

Axel Palmér Bollnäs, fickur, 2 boetter S800, verknr.962053, snr. 18247, fungerar ej, bruksskick, med kedja i oädel metall

350 kr

Utrop: 200 kr

Fickur, 1 boett S800 graverad, innerboetten saknas, skadad urtavla, repigt glas, snr:181402

225 kr

Utrop: 75 kr

Fickur, oädel metall, snr: 1845 15, bruksskick

50 kr

Utrop: 75 kr

Akustisk gitarr Yamaha, modell:CG-100A, snr:81228412, repig, i hårt fodral

300 kr

Utrop: 250 kr

Olja på duk, Helmer Osslund (1866-1938), Motiv Torneträsk, 53x65cm, i skadad ram

Ljusstakar 2st mässing Øca12cm

Utrop: 100 kr