Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017
Saltkar och saltsked, 4st+1st, Georg Jensen, 1933-1944, S925 modell no.110, svenska importstämplar, 60,7g bucklor, saltkar med gravyr spegelmonogram
Handväska, DKNY, puderrosa läder, invändigt textil, samt ficka med dragkedja, löstagbar nyckelring med logo, beslag i gulmetall, baksida med ficka, 39x23,5cm, fläckar, dustbag medföljer
Tangentbord, Contour RollerMouse Red Plus model RM-Red Plus, snr.59053539, i orignalförpackning ej funktionstestad
Digitalkamera, Pentax Optio I-10 SR, 12.1 megapixel, snr.9025675,minneskort 2gb, laddare och fodral (ej original) medföljer
Mobiltelefon Lenovo, 6.0, A2016a40, 1gb, Imei: 863676030151859, låst till Comviq, laddare medföljer
Digitalvideokamera, Sony Handycam, HDR-CX115E 3,1 megapixel, snr.3359749, minneskort 16gb, med laddare, skada vid stativfäste
Diverse smycken, silver, mestadels örhängen, ringar, hängen,bruttovikt: 83,1g skador, stoppers sakna