Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017
Ring platina Pt900 Ø15¼ 3,6g med diamanter 1xca1,0ct (TC/K-L/VS2)+ 2xca0,15ct
Visa varaSmycken Örhängen
Örhängen vitguld 18K 11,9g med diamanter prinsesslipade 42xca0,07-0,08ct L 1,7cm
Visa varaSmycken Hänge
Hänge kors vitguld 18K 4,9g med diamanter 1xca0,30ct prinsess + 20xca0,13ct baugett + 3x0,01-0,03ct, L 3cm
Visa varaSmycken Hänge
Hänge vitguld 18K 5,3g med safirer och diamanter 1xca0,05ct + 14xca0,03ct + 37xca0,015ct L 3,6cm
Visa varaSmycken Hänge
Hänge vitguld 18K 8,8g med rubiner totalt ca3,5ct och diamanter 4xca0,05ct + 6xca0,04ct + 8xca0,02ct L 2,2cm
Visa varaKlockor Breitling
Herrur Breitling SuperOcean, Steelfish, stål, automatisk, safirglas, datum,Ø 44mm, refnr.A17390, snr.1310826, Professional II-länk stål, 19cm, 3 extra länkbitar, cert 2010, medföljer, servicekvitto 2014, box och ytterkartong medföljer.
Damur Omega Constellation stål/roseguld, quartz, pärlemourtavla, diakrans, Ø28mm, boettnr. 92409301, cal.1376, integrerad originallänk (helstav guld), refnr.6545/958, 15,5cm, extra länkbitar, cert 2016, manual, box och ytterkartong medföljer
Halssmycke, tvåradig ärtlänk med integrerat hänge resp hänge med vita stenar, stämplad GHA, 42-46cm, S925 3,9g
Örhängen, ett par S925 med vita stenar i form av blommor, stift, 2cm stämplade SAS, 3,7g
Örhängen ett par, förgyllt S925, ringar med löstagbara berlocker hjärta och stjärna med vita stenar Ø3,1cm 2,2g