241 - 260 av 1 495
1...121314...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 augusti 2017

Klubbad för

Ring platina Pt900 Ø15¼ 3,6g med diamanter 1xca1,0ct (TC/K-L/VS2)+ 2xca0,15ct

Ring vitguld 18K Ø18 9,2g med diamanter 5xca0,10ct

Örhängen vitguld 18K 11,9g med diamanter prinsesslipade 42xca0,07-0,08ct L 1,7cm

Hänge kors vitguld 18K 4,9g med diamanter 1xca0,30ct prinsess + 20xca0,13ct baugett + 3x0,01-0,03ct, L 3cm

Hänge vitguld 18K 5,3g med safirer och diamanter 1xca0,05ct + 14xca0,03ct + 37xca0,015ct L 3,6cm

Hänge vitguld 18K 8,8g med rubiner totalt ca3,5ct och diamanter 4xca0,05ct + 6xca0,04ct + 8xca0,02ct L 2,2cm

Diamant 0,47ct W(H)/Vs2

Diamant 1,11ct Tcr(I)/Vs

Herrur Breitling SuperOcean, Steelfish, stål, automatisk, safirglas, datum,Ø 44mm, refnr.A17390, snr.1310826, Professional II-länk stål, 19cm, 3 extra länkbitar, cert 2010, medföljer, servicekvitto 2014, box och ytterkartong medföljer.

16 000 kr

Utrop: 19 000 kr

Damur Omega Constellation stål/roseguld, quartz, pärlemourtavla, diakrans, Ø28mm, boettnr. 92409301, cal.1376, integrerad originallänk (helstav guld), refnr.6545/958, 15,5cm, extra länkbitar, cert 2016, manual, box och ytterkartong medföljer

Utrop: 24 000 kr

Halssmycke, tvåradig ärtlänk med integrerat hänge resp hänge med vita stenar, stämplad GHA, 42-46cm, S925 3,9g

100 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen, ett par S925 med vita stenar i form av blommor, stift, 2cm stämplade SAS, 3,7g

275 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, ett par S925 med röda stenar, Ø1,4cm, 4,1g

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925, 4,8cm, stift 2,1g

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen 2 par, i form av fjärilar resp med vita stenar S925, stift, 1,6g

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par, förgyllt S925, ringar med löstagbara berlocker hjärta och stjärna med vita stenar Ø3,1cm 2,2g

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband, Syster P, förgyllt S925, Venezialänk, 22,5-25,5cm, 1,7g

Utrop: 50 kr

Armband, Syster P, förgyllt S925, Ankarlänk och blå pärlor, 22-25cm, 1,4g

150 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja med hänge, Syster P, Ankarlänk, hänge i form av stav S925 43,5cm 2,4g

Utrop: 100 kr

Halskedja med hänge med vit sten, Pansarlänk, S925 40,5-42cm 1,8g

50 kr

Utrop: 50 kr