Avslutad | Pant – Tisdag 8 augusti 2017
Klockor Waltham
Waltham, herrur, 36mm, automatisk, stål, dag, datum, plastglas, skadad urtavla, läderband
Klockor Swatch
Swatch, Irony, refnr.YSG103, armbandsur, 36mm, stål, quartz, repigt glas, läderband, i ask, juli -96
Invicta, herrur, nr.9444, stål, quartz, datum, repig glasring och boett, läderband, viklås, i box
Certina, New Art, herrur, 35mm, nr.5321109, stål, manuell, datum, repigt plastglas, läderband
Omega, Seamaster, Ladymatic, damur, 22mm, guld på stål, automat, datum, repigt plastglas, flexlänk
Certina, herrur, 34mm, nr.EOL115.9199.68, 18K, quartz, går ej, datum, repigt glas, graverad, skadat läderband
Certina, nr. EOL158.9289.68, herrur, 33mm, 18K, quartz, datum, graverad, stållänk, ej original, i ask
Musikinstrument Elektroniska
Digitalt Piano Yamaha modell P-115, White med elsladd och pedal, bruksskick, snr: EBVX01364 VISAS OCH HÄMTAS I SEFINAS BUTIK I JÖNKÖPING
Akustisk gitarr Alhambra, modell: 1P Cedro, snr: 7019512, stötskador, repor och färgdefekter, i mjukt fodral
Spelkonsol, Play-Station 4, repig, modell: CUH-1004A, snr: 03-27452224-6563437, med en handkontroll och kablar i skadad originalkartong
Laptop, Lenovo, Ideapad 100 modell: 80MJ, nyskick, snr. MP07ZKKE, med laddare i originalkartong
iPad, Apple, modell: Pro A1652, snr: DLXS91DZGMW5, repig skärm och baksida, 128GB, 12,9inch, med laddare i originalkartong
Läsplatta Samsung Galaxy Tab 10,1, modell: GT-P7510, snr: R62B689116V, 16GB, med laddare (med adapter för svenskt eluttag), skal och manual i originalkartong
Spelkonsol, Nintendo 3DS XL, nyskick, snr:QEH101113890, med laddare i originalkartong
iPhone 7, Apple, nyskick, Jet Black, A1778, 128GB, IMEI: 353841081536856, med laddare och hörlurar i originalkartong
iPhone 6 Plus, Apple, A1524, 16GB, IMEI:352047072716843, operatör: Telenor, med plånboksfodral och laddare
iPhone 7, Apple, A1778, IMEI: 353806080835492, 32GB, operatör Telenor, med laddare och hörlurar i originalkartong