Avslutad | Pant – Tisdag 8 augusti 2017
Gitarreffekt-processor Boss, modell: GT-10, snr: BX37840, bruksskick, med adapter, ej på visning
Läsplatta, Asus Fonepad 8 FE380, snr:F4NKCX183531, IMEI:35503406891829, med laddare, i originalkartong
Laptop Hewlett Packard, Folio 1020, nyskick, snr: 5CG60620QT, med Windows 8.1 PRO-DVD och Application and Driver recovery DVD, med laddare, i fodral
Laptop, Asus G74SX-TZ257V, snr.C2N0AS064116054, 8GB RAM, Intel Core i7-processor 2,20GHz, 17,3", färgskada på skärmen, repor, stötskador, med laddare
Läsplatta, Sony Xperia Z2, modellnr.SGP521, imei: 352945061553608, 11GB, repig skärm, med laddare, i originalkartong
Mobiltelefon, Blackberry P´9981, Porsche design, modellnr.REQ71UW, imei:359850040973021, 6,2GB, repor, sneda knappar, med laddstation, adaptrar, hörlurar, manualer, i originalkartong
Jultallrikar 2st Rosenthal, design Bjørn Wiinblad, från 1967 resp. 1977, Ø29cm i originalförpackning
Gruvlykta, "British Coal Mining Company", Aberaman Colliery, med påfyllningstratt, i originalkartong
Digitalkamera, Olympus E-5, snr.AB1503957, med objektiv Olympus Zuiko Digital, snr.010205163, 50mm, 1.2 macro, med motljusskydd, laddare, minneskort 8GB och USB-kabel