781 - 800 av 1 354
1...394041...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 augusti 2017

Klubbad för

Moccaskedar 2st kontrollstämplat silver 20,0g 106mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Moccasked kontrollstämplat silver 7,2g 102mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Skedar 2st kontrollstämplat silver 32,7g graverade

Utrop: 150 kr

Digitalkamera, Canon EOS 550D, modellnr. DS126271, snr.1935050634, repig skärm, ytslitage, med objektiv Canon EFS 18-55mm, snr.7762517722, 1:3.5-5.6 IS, med laddare, minneskort 8GB, med extra batterier 2st

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Digitalkamerahus, Canon EOS-1, Mark II, modellnr.DS126051, snr.239787, bruksskick, bortskavd färg, med minneskort 2st. 2GB och 32GB, extra batteri och laddare

2 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Blixt, Sigma, EF-610 DG Super, snr.12339962, batterier medföljer ej, med blixtsändare 3st.

425 kr

Utrop: 250 kr

Objektiv, Tamron Di SP AF 90mm, snr.624629, 1:2.8, Macro 1:1, Ø55, med motljusskydd

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Objektiv, Tamron Di II, Piezo Drive VC, snr.055312, 18-270mm, F/3.5-6.3, Ø62, med motljusskydd och linsskydd

800 kr

Utrop: 600 kr

Objektiv, Canon EF II, 35-80mm, snr.7024425, 1:4-5.6, med linsskydd

225 kr

Utrop: 50 kr

Objektiv, Canon EF, 90-300mm, snr.94203441, 1:4.5-5.6, med linsskydd

475 kr

Utrop: 250 kr

Kameraryggsäck, Lowepro, Flipside 400AW

350 kr

Utrop: 75 kr

Surfplatta Samsung Galaxy Tab A SM-T555, 16gb, imei: 359501065013710, med laddare, ngt repig

750 kr

Utrop: 800 kr

Digitalkamera, Canon EOS 1000D, snr.0730227715, repig skärm, bortskavd färg på handgrepp, med objektiv Canon EF-S 18-55mm, snr.4652501243, 1:3.5-5.6 IS, med laddare och minneskort 8GB

600 kr

Utrop: 500 kr

Michael Kors Damur Bradshaw MK-5627 snr: 251307, Ø4,5cm, quartz, kronograf, datum, tidtagarur(återställer ej korrekt), i behov av batteribyte, stål i länk, viklås, med reservlänkar, i originalbox

650 kr

Utrop: 800 kr

Laptop Lenovo G50-80 80E502H7MT snr: PF0AK66J, med laddare, går ej att återställa

750 kr

Utrop: 250 kr

Digitalkamera Nikon D3000 snr6351723 med objektiv Nikkor DX AF-S 18-55mm 1:3.5-5.6G snr: 13705326, saknar linslock, med laddare, i väska

900 kr

Utrop: 750 kr

Halsband Mi Moneda Ankar S925 19,9g 50,5cm med öppningsbart hänge S925 Ø3cm "All I Am I owe to you", i originalask

275 kr

Utrop: 250 kr

Halsband för barn Venezia S835 2,8g 34cm, skadad ögla

Utrop: 50 kr

Hänge ostämplat silver 1,2g ihåligt hjärta

Utrop: 50 kr

Eweco Damur 18K brv17,8g skadad länk i stål, skadad urtavla

600 kr

Utrop: 600 kr