Avslutad | Pant – Tisdag 8 augusti 2017
Digitalkamera, Canon EOS 550D, modellnr. DS126271, snr.1935050634, repig skärm, ytslitage, med objektiv Canon EFS 18-55mm, snr.7762517722, 1:3.5-5.6 IS, med laddare, minneskort 8GB, med extra batterier 2st
Digitalkamerahus, Canon EOS-1, Mark II, modellnr.DS126051, snr.239787, bruksskick, bortskavd färg, med minneskort 2st. 2GB och 32GB, extra batteri och laddare
Blixt, Sigma, EF-610 DG Super, snr.12339962, batterier medföljer ej, med blixtsändare 3st.
Objektiv, Tamron Di SP AF 90mm, snr.624629, 1:2.8, Macro 1:1, Ø55, med motljusskydd
Objektiv, Tamron Di II, Piezo Drive VC, snr.055312, 18-270mm, F/3.5-6.3, Ø62, med motljusskydd och linsskydd
Surfplatta Samsung Galaxy Tab A SM-T555, 16gb, imei: 359501065013710, med laddare, ngt repig
Digitalkamera, Canon EOS 1000D, snr.0730227715, repig skärm, bortskavd färg på handgrepp, med objektiv Canon EF-S 18-55mm, snr.4652501243, 1:3.5-5.6 IS, med laddare och minneskort 8GB
Michael Kors Damur Bradshaw MK-5627 snr: 251307, Ø4,5cm, quartz, kronograf, datum, tidtagarur(återställer ej korrekt), i behov av batteribyte, stål i länk, viklås, med reservlänkar, i originalbox
Laptop Lenovo G50-80 80E502H7MT snr: PF0AK66J, med laddare, går ej att återställa
Digitalkamera Nikon D3000 snr6351723 med objektiv Nikkor DX AF-S 18-55mm 1:3.5-5.6G snr: 13705326, saknar linslock, med laddare, i väska
Halsband Mi Moneda Ankar S925 19,9g 50,5cm med öppningsbart hänge S925 Ø3cm "All I Am I owe to you", i originalask