Avslutad | Pant – Tisdag 1 augusti 2017
Vas Goebel, signerad: Rosina Wachtmeister "Giardino di Rose", glaskonst, H: 35cm, Ø21cm, med kvalitetscertifikat
Figurin Katt, Goebel, signerad: Rosina Wachtmeister, H: ca 42cm, märken och små rispor
Skärp Louis Vuitton ref. M9832W, längd: ca 94cm, bredd: 4cm, brunt lackat skinn med monogram, spänne i gulfärgad metall, ca 6 x 6,8cm, med original dustbag, dammtrasa och låda, bruksanvänd, lätt slitage
Fat Kosta Boda signerad: Ulrica Hydman Vallien, Ø 33cm, handmålat glas
Visa varaKonst Måleri
Tavla, signerad: J. Ahrle "Ett par", akryl, blandteknik, ca 51 x 42cm (inkl inramning)
Visa varaMusikinstrument Träblås
Tvärflöjt Muramatsu, Tokorozawa Japan, sterling silver, DS-modell, snr: 42296, bruksanvänd, hårt fodral (aning slitet fodral)
Silverljusstakar 1 par, stämplade Johan Bendix Schnee 1794 Köpenhamn, ca 20cm, brv 523,1g, ciselerade, danska silverstämplar, slitage med små bucklor och rispor, ärjade, bruksanvända, fylld botten
Visa varaElektronik Kameror
Videokamera GoPro Hero 4, i vattentätt plastfodral, med batteri och Micro SD-kort i kameran, saknar laddare, bruksanvänd
iPhone 6S Rose Gold A1688 modell: NKQM2ZD/A, snr: FRDSJ6H9GRY8, IMEI: 359158074598445, rispa i glas, saknar laddare, ej tömd efter tidigare användare
Visa varaElektronik Datorer
Laptop HP Pavillion Beatsaudio, modell: 17-f143no, snr: 5CD43782GJ, PCID: 0975110000405F00000620180, med laddare och datormus, bruksanvänd, skev touchpad, repor på lock och baksida, ej tömd efter tidigare användare, fri från lösenord
Musikinstrument Övrigt
Pedal "Cry Baby" 535Q, Jim Dunlop USA, snr: CH110038B, trasig lucka till batteri