561 - 580 av 1 333
1...282930...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 augusti 2017

Klubbad för

Matsked S800 72,5g 218mm, dansk stämpel

Utrop: 350 kr

Skedar 2st S800 brv 25,0g 130mm, aning skeva, danska stämplar

100 kr

Utrop: 125 kr

Skedar 2st S830 brv 99,4g 180mm, med monogramgravyr

400 kr

Utrop: 450 kr

Vas Goebel, signerad: Rosina Wachtmeister "Giardino di Rose", glaskonst, H: 35cm, Ø21cm, med kvalitetscertifikat

1 100 kr

Utrop: 250 kr

Figurin Katt, Goebel, signerad: Rosina Wachtmeister, H: ca 42cm, märken och små rispor

475 kr

Utrop: 400 kr

Figurin Gustavsberg "Lejon" signerad: Lisa Larson, H: ca 14,5cm, handmålad chamotte

600 kr

Utrop: 300 kr

Skärp Louis Vuitton ref. M9832W, längd: ca 94cm, bredd: 4cm, brunt lackat skinn med monogram, spänne i gulfärgad metall, ca 6 x 6,8cm, med original dustbag, dammtrasa och låda, bruksanvänd, lätt slitage

1 900 kr

Utrop: 950 kr

Fat Kosta Boda signerad: Ulrica Hydman Vallien, Ø 33cm, handmålat glas

Tavla, signerad: J. Ahrle "Ett par", akryl, blandteknik, ca 51 x 42cm (inkl inramning)

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Muramatsu, Tokorozawa Japan, sterling silver, DS-modell, snr: 42296, bruksanvänd, hårt fodral (aning slitet fodral)

21 500 kr

Utrop: 9 500 kr

Silverljusstakar 1 par, stämplade Johan Bendix Schnee 1794 Köpenhamn, ca 20cm, brv 523,1g, ciselerade, danska silverstämplar, slitage med små bucklor och rispor, ärjade, bruksanvända, fylld botten

Videokamera GoPro Hero 4, i vattentätt plastfodral, med batteri och Micro SD-kort i kameran, saknar laddare, bruksanvänd

1 800 kr

Utrop: 50 kr

iPhone 6S Rose Gold A1688 modell: NKQM2ZD/A, snr: FRDSJ6H9GRY8, IMEI: 359158074598445, rispa i glas, saknar laddare, ej tömd efter tidigare användare

Laptop HP Pavillion Beatsaudio, modell: 17-f143no, snr: 5CD43782GJ, PCID: 0975110000405F00000620180, med laddare och datormus, bruksanvänd, skev touchpad, repor på lock och baksida, ej tömd efter tidigare användare, fri från lösenord

1 100 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Pedal "Cry Baby" 535Q, Jim Dunlop USA, snr: CH110038B, trasig lucka till batteri

375 kr

Utrop: 150 kr

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal Boss Roland GE-6 Graphic Equalizer, beige, bruksslitage

325 kr

Utrop: 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal Boss Roland BF-2 Flanger, lila, bruksslitage

325 kr

Utrop: 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal Boss Roland SD-1 Super OverDrive, gul, bruksslitage, med kartong

550 kr

Utrop: 100 kr

Ring 14K 1,6g med stenar, skev

Utrop: 375 kr

Halskedja 18K 1,5g 43cm

Utrop: 500 kr