Avslutad | Pant – Tisdag 25 juli 2017
Grafiskt blad, Gunnar Brusewitz (1924-2004), Skogslandskap med rådjur, signerad, numrerad 321/360, 27x38cm, i ram
Bordsspegel, löst fäste till foten, rostiga skruvar, höjd: 48cm, bredd: 29cm, missfärgning i spegelglaset
Väska, Michael Kors, Susannah, nr. AI-1405, quiltat läder med detaljer i gulmetall, 30x8,5x24cm, slitna kanter
Väska, Marc by Marc Jacobs, Classic Q Groovee, med axelrem, 37x14x24cm, slitage i kanterna
Väska, Michael Kors, nr.AQ-1502, quiltat läder med detaljer i gulmetall, 22x4x14cm, med axelrem
Plånbok, Louis Vuitton, Twin Pochette PM, monogram canvas, nr.CA0012, 19,5x10x2cm, avtagbar axelrem saknas
Väska, Louis Vuitton, Tivoli PM, monogram canvas, nr.V14409, 29x15x20cm, slitna metalldetaljer i botten, söm på handtaget lös
Spelkonsoll, Sony, PlayStation 4, modellnr.CUH-1116A, snr.02-27452252-2480094, repig, med handkontroller 2st. slitna gummiöverdrag på joystick, strömkabel och USB-sladd
Mobiltelefon, Apple, iPhone 6 Plus, modellnr.A1524, imei:352052071131663, 16GB, Telia, med laddare och hörlurar, i obruten originalförpackning
Smartklocka, Applewatch, modellnr.316L, snr.FH7QD0XNG9JC, 42mm, stål, safirglas, lösenordslåst, gummiband, med laddare, i originalkartong
Mobiltelefon, Apple, iPhone 7 Plus, modellnr.A1784, imei:353810083971296, 128GB, laddare saknas, i originalkartong
Mobiltelefon, Samsung GT-E1150i, snr.RF1CB1T822Y, Comviq, repor, klisterrester och klistermärke på baksidan, med laddare, ej original