Avslutad | Pant – Tisdag 25 juli 2017
Klubbad för
Elgitarr, Fender Jazzmaster, snr.O005637, tillverkad i Japan, repor, stötskador, bortskavd färg på ryggen, i mjukt fodral
Elbas, Epiphone, nr.UC07032979, repor på sargen, stötskador, i mjukt fodral