901 - 920 av 2 319
1...454647...116 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 juli 2017

Klubbad för

Halsband 18K 24,3g 43,2cm

Utrop: 7 200 kr

Armring 18K 11,4g, öppningsbar

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Armband 18K 17,9g 19,4cm

Utrop: 5 400 kr

Halsband Venezia 18K 4,9g 46,4cm

Utrop: 1 500 kr

Halsband Pansar 18K 5,3g 52,5cm

Utrop: 1 600 kr

Medaljong 18K 3,5g, repig baksida

Utrop: 1 000 kr

Hänge 18K 0,3g, delfin

Utrop: 125 kr

Hänge 18K 0,4g, droppe

Utrop: 200 kr

Örhängen 1 par 18K 1,7g

Utrop: 500 kr

Örhängen 1 par 18K 1,0g, med odlade pärlor 2x 6,0mm

Utrop: 425 kr

Ring 18K 2,7g Ø18, med diamanter 9xca0,005-0,01ct

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 2,8g Ø17, med diamanter 4xca0,0,015ct

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K vitguld 1,4g Ø17, med diamant ca0,01ct

Utrop: 600 kr

Ring 18K vitguld 2,3g Ø17¼, med diamanter 5xca0,01ct

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K vitguld 2,7g Ø17½, med diamant ca 0,03ct

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 32,5g, defekt

7 500 kr

Utrop: 9 000 kr

Elgitarr, Fender Jazzmaster, snr.O005637, tillverkad i Japan, repor, stötskador, bortskavd färg på ryggen, i mjukt fodral

3 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Elbas, Epiphone, nr.UC07032979, repor på sargen, stötskador, i mjukt fodral

1 000 kr

Utrop: 850 kr

Pokaler 2st. S830 708,2g, graverade

Utrop: 3 400 kr

Grafiskt blad, Gunnar Brusewitz (1924-2004), Skogslandskap med grävling, signerad, numrerad 321/360

Utrop: 150 kr