2201 - 2220 av 2 319
1...110111112...116 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 juli 2017

Klubbad för

Halssmycke med lila sten (små repor förekommer, samt en liten skada på stenen) S925 17,4g 39cm, Ray Urban

550 kr

Utrop: 250 kr

Moccaskedar 6st S830 69,8g 108mm Rosenholm

Utrop: 350 kr

Bordsskedar 6st S830 235,7g 182mm, Rosenholm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Matskedar 12st S830 661,5g 197mm, Rosenholm

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Bestick 6st gafflar 177mm och 6st knivar 197mm S830 514,6g Rosenholm

1 900 kr

Utrop: 1 700 kr

Matgafflar 6st 194mm och matknivar 6st 225mm S830 671,8g Rosenholm

5 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Dessertskedar 2st S830 63,0g 153mm

250 kr

Utrop: 300 kr

Moccaskedar 12st S830 96,7g 100mm

Utrop: 500 kr

Gafflar 3st S830 179,0g 211mm, 1st graverad

Utrop: 850 kr

Skedar 9st S830 102,1g 116mm Rosenranka

400 kr

Utrop: 500 kr

Klocka Daniel Wellington 42mm, stål, quartz, slitet läderarmband, repigt glas,

400 kr

Utrop: 225 kr

Klocka Geneve Saphir 35mm, 18K i boett med slitet läderarmband, datum

2 400 kr

Utrop: 2 200 kr

Akustisk gitarr Yamaha FG700MS Snr: HHP220324, bruksslitage, made in China

500 kr

Utrop: 550 kr

Ring med stenar 18K 3,5g missfärgad

Utrop: 1 000 kr

Smycken Pärlarmband

Pärlarmband med odlade sötvattenspärlor och metallås 17,5cm, ej knutet

75 kr

Utrop: 50 kr

Pärlcollier dubberadig med odlade sötvattenspärlor 14K i lås, defekt

175 kr

Utrop: 225 kr

Pärlcollier med odlade sötvattenspärlor ovala ca0,7-10mm, inget lås, dubbelradigt, ca56cm

Utrop: 250 kr

Halskedja Pansar 18K 4,4g 46cm

Utrop: 1 400 kr

Hänge 18K 0,8g

Utrop: 375 kr

Myntliknande föremål 2st (varav ett hänge) 10,4g 21K

Utrop: 3 500 kr