Halskedja Venezia S925 3,4g 42cm
Utrop: 50 kr
Hänge med sten S925 0,6g
Vristlänk S925 2,1g 23cm
Örhängen ett par S925 2,6g
Utrop: 75 kr
Halskedja Venezia S925 3,0g 38cm
Armband S925 6,7g 20cm
Örhängen ett par S925 1,3g
Armband S925 2,1g 19cm
Ring med stenar S925 1,4g Ø18
Armband Venezia S830 4,2g 18cm
Örhängen ett par med stenar S830 1,4g
Hänge förgyllt S830 2,1g med stenar
Hänge med sten S830 1,1g
Örhängen ett par med stenar S830 1,3g
Örhängen ett par S830 0,6g
Örhängen ett par med stenar S830 0,8g
Ring med sten S830 5,3g Ø18½
Utrop: 250 kr
Örhängen ett par S830 1,0g
Örhängen ett par med lila stenar (små repor förekommer) S925 7,1g, Ray Urban
Utrop: 125 kr
Tisdag 25 jul 2017