201 - 220 av 2 099
1...101112...105 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 juli 2017

Klubbad för

HÄNGE, skarabe 18K 1,1g

Utrop: 450 kr

RING med blå sten 18K fattning silver Ø17 ½ 2,4g

425 kr

Utrop: 500 kr

ÖRHÄNGE, udda 18K 0,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Väska Stella McCartney Falabella Big Tote, refnr: W9132, 45x43x11cm svart skimrigt konstmocka, invändigt två fickor en med dragkedja, med liten löstagbar väska inuti, silvriga detaljer, Fläckar på foder

Utrop: 4 300 kr

Väska Louis Vuitton Musette, M51256, monogram canvas, snr. AS1000, 37x30c, renoverad, invändigt fläckar

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Skål på fot, C.G Hallberg, 1912, H12,5cm, dekor i form av segelbåtar och skärgård S830 195,9g skador invändigt

950 kr

Utrop: 900 kr

6+1 Kaffeskedar samt dessertgaffel silver 11,2 resp 13,7cm 93,4g

375 kr

Utrop: 450 kr

Halskedja, Pansarlänk 46cm 18k 51,6g

12 400 kr

Utrop: 14 800 kr

Halskedja Panarlänk 45cm 18K 17g

Utrop: 4 600 kr

Armband Pansarlänk 19,5cm 18k 32,5g

7 300 kr

Utrop: 8 800 kr

Armband Pansarlänk 18,5cm 18k 13,3g slitage

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Armband X-länk ca17cm 1,5cm 18k 32,3g

7 800 kr

Utrop: 9 400 kr

Berlock Sko 18k 1,3g

Utrop: 550 kr

Diverse guld, 4 delar belrock horn, örhängen ett par skruv, örhänge ring udda 18k 3,1g skador, udda

Utrop: 850 kr

Äggkoppar, ett par botten med infattade 2-kronor 1950, H5cm silver 72,6g gravyr "GN" bucklor

375 kr

Utrop: 350 kr

Collier odlade sötvattenspärlor ca11,6-10,3mm lås S925 45,5cm

Utrop: 1 500 kr

Örhängen ett par odlade sötvattenspärlor Øca10,8mm stopper med ögla för montering av hänge18k vitguld 4,9g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Halskedja Kejsarlänk 60cm S925 122,3g

Utrop: 850 kr

Halskedja flätad modell 43cm S925 7,2g

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Flätad modell 43cm GHA S925 18g

Utrop: 225 kr