Avslutad | Pant – Tisdag 18 juli 2017
Väska Stella McCartney Falabella Big Tote, refnr: W9132, 45x43x11cm svart skimrigt konstmocka, invändigt två fickor en med dragkedja, med liten löstagbar väska inuti, silvriga detaljer, Fläckar på foder
Väska Louis Vuitton Musette, M51256, monogram canvas, snr. AS1000, 37x30c, renoverad, invändigt fläckar
Skål på fot, C.G Hallberg, 1912, H12,5cm, dekor i form av segelbåtar och skärgård S830 195,9g skador invändigt
Diverse guld, 4 delar belrock horn, örhängen ett par skruv, örhänge ring udda 18k 3,1g skador, udda
Äggkoppar, ett par botten med infattade 2-kronor 1950, H5cm silver 72,6g gravyr "GN" bucklor
Örhängen ett par odlade sötvattenspärlor Øca10,8mm stopper med ögla för montering av hänge18k vitguld 4,9g