261 - 280 av 1 804
1...131415...91 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2017

Klubbad för

HÄNGE, Kors 18k vitguld med diamanter 17xca0,01ct 2,1cm 1g

1 100 kr

Utrop: 450 kr

RING, 18K vitguld med princesslipad diamant ca0,25ct Ø17 ½ 4g skena graverad By Dario Fashion Team

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

RING, 14k med grön cabochonslipad sten Øca17 ¼ 7,5g

800 kr

Utrop: 900 kr

PARTI GULD, 2 ringar och del av hänge med vita stenar Ø17 ¼ resp 18 totvikt 3,2g

600 kr

Utrop: 750 kr

ARMBAND, 18k vitguld med diamanter 63xa0,01ct + 21xca0,02ct ca17cm 16,6g

Utrop: 10 000 kr

HÄNGE, 14k med diamanter 4xca0,01ct och svart sten 3,1g nagg på sten

425 kr

Utrop: 550 kr

ARMBAND, 14k med blå stenar och diamanter 48xca0,015ct ca18,5cm 11,9g

3 000 kr

Utrop: 2 800 kr

HERRUR, Tag Heuer Professional, stål, quartz, kronograf, tachymeter, datum Ø40mm, CN1110, QZ3127, stålband, viklås, 19cm, box medföljer

Utrop: 5 000 kr

Klockor Diesel

HERRUR, Diesel Mr Daddy DZ-7331, stål quartz, kronograf, datum, Ø58mm, snr 111501, ca20,5cm, manual och box medföljer

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

DIVERSE BIJOUTERIER, metall och stenar, totvikt: 150,9g

100 kr

Utrop: 125 kr

ARMBAND, Syster P, förgyllt S925, ankarlänk med 6 stenar Rosenkvarts, Citrin, Ametist, Månsten, Aquamarin och Rökkvarts6g

425 kr

Utrop: 425 kr

DIVERSE SMYCKEN, Pilgrim, totvikt: 40,5g

Utrop: 300 kr

HÄNGE, 18K guld med sten 2cm stämplad GHA 0,9g

175 kr

Utrop: 150 kr

ARMBAND, pärlor med berlock 18K med vita stenar i form av hjärta

325 kr

Utrop: 275 kr

ÖRHÄNGEN, 2 par, vitmetall med vita stenar, stift, L 10,5 resp 11cm

50 kr

Utrop: 50 kr

HALSKEDJA, S925 45cm stämplad GHA 19g

225 kr

Utrop: 275 kr

ARMRING, S925 med vita stenar, öppningsbar Øca6,4cm stämplad GHA 4,2g

175 kr

Utrop: 75 kr

ARMRING, S925 förgylld, med vita stenar, öppningsbar Øca6,4cm stämplad GHA 4,2g

200 kr

Utrop: 75 kr

HALSKEDJA, HÄNGE, ÖRHÄNGEN ett par, ankarlänk, stift 42-45cm roseförgyllt S925 med imitationspärlor och vita stenar. tot 8,2g

100 kr

Utrop: 75 kr

HALSKEDJA, ärtlänk, S925 stämplad GHA 80,5cm 6,8g

175 kr

Utrop: 125 kr