Avslutad | Pant – Tisdag 13 juni 2017
Ring 18K vitguld 17,1g Ø17¾, med diamanter 1 svart ca:1,65ct (små skador) ,1xca: 0,16ct, 1xca:0,20ct, 4xca:0,01ct
Seiko, damur, 27mm, modell Premier, quartz, datum, stål med stållänk, stenar på glasringen, srn: 710548
Klockor Casio
Casio Edifice herrur EFA-112, 40mm, digital/analog, stål med repig stållänk, quartz, datum, tidtagning, alarm, illuminator, repigt glas,
Tidena herrur, quartz, 34mm, repigt glas, flexlänk, datum, nr: T.59.14L
Visa varaKlockor Övriga klockor
Trissot, herrur, 42mm, quartz, datum, tidtagning (återställer ej korrekt), stål med repig stållänk
Klockor Festina
Festina, herrur, quartz, modell F16573, datum, stål med läderband, repigt glas, repor på glasringen