1681 - 1700 av 1 706
1...848586 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 juni 2017

Klubbad för

Berlock S925 2,6g Pandora

75 kr

Utrop: 75 kr

Berlock S925/14K 4,0g Pandora

425 kr

Utrop: 125 kr

Berlock S925/14K 3,9g Pandora

400 kr

Utrop: 150 kr

Berlock S925 3,4g Pandora, med 2st stenar

750 kr

Utrop: 900 kr

Halsband Cordel/Venezia 14K 31,1g 69,6cm, trefärgad

Utrop: 7 100 kr

Halsband 14K 5,9g 44,7cm, tvåfärgad

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Armband 14K 5,5g 18,5cm, tvåfärgat

Utrop: 1 400 kr

Armband 18K 5,3g 20,3cm, tvåfärgad

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Parti guld 18K 8,0g, defekt

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K vitguld 17,1g Ø17¾, med diamanter 1 svart ca:1,65ct (små skador) ,1xca: 0,16ct, 1xca:0,20ct, 4xca:0,01ct

5 600 kr

Utrop: 6 600 kr

Kaffeskedar 11st, S830 170,7g 106mm

Utrop: 850 kr

Seiko, damur, 27mm, modell Premier, quartz, datum, stål med stållänk, stenar på glasringen, srn: 710548

700 kr

Utrop: 850 kr

Klockor Casio

Casio Edifice herrur EFA-112, 40mm, digital/analog, stål med repig stållänk, quartz, datum, tidtagning, alarm, illuminator, repigt glas,

150 kr

Utrop: 200 kr

Klackring 18K 10,3g, graverad

Tidena herrur, quartz, 34mm, repigt glas, flexlänk, datum, nr: T.59.14L

Police herrur, quartz, 52mm, slitet läderband, repor på glas, dag, datum,

400 kr

Utrop: 500 kr

Trissot, herrur, 42mm, quartz, datum, tidtagning (återställer ej korrekt), stål med repig stållänk

650 kr

Utrop: 750 kr

Certina, damur 18K, med X-länk 18K, brv. 32,7g 21mm, manuellt, repigt plastglas

Utrop: 8 000 kr

Klockor Festina

Festina, herrur, quartz, modell F16573, datum, stål med läderband, repigt glas, repor på glasringen

150 kr

Utrop: 200 kr

Jaques Lemans, herrur, 45mm, modell 1-1485, kronograf, datum, tidtagning, extra länkar

550 kr

Utrop: 425 kr