Avslutad | Pant – Tisdag 13 juni 2017
Akvarell, signerad RDS, Ragna Dalla-Santa, "Rallarrosor i Snöåbruk, Dalarna intill goftbanan", daterad 2002, 17x26cm, i ram
Målning på duk, signerad A. Bertil, Södermalmsmotiv, daterad -03, 45x37cm, i ram, saknar glas
Kameraobjektiv, Hasselblad Carl Zeiss, 60mm, nr.7393847, Distagon 3.5/60, med linsskydd
Analog kamera, Hasselblad 503CX, bruksskick, med objektiv Hasselblad Carl Zeiss, 80mm, nr.7517205, Planar 2.8/80, med filmrullar 2st, kabel för fotografering på avstånd, stativfäste, i väska
Läsplatta, Apple iPad Air 2, modellnr. A1567, imei:356969064039304, 16GB, Telia, repig baksida, med skadat fodral, laddare (sliten kabel), i originalkartong
Hörlurar, Beats by dr. Dre, Studio Monster, nr.190003-00, repor i plasten, med aux-sladd, i fodral
Mobiltelefon, Apple, iPhone 5S, modellnr. A1457, imei:358827055858454, 16GB, repor, stötskador i kanterna, med laddare, i originalkartong
Mobiltelefon, Samsung Galaxy S4, modellnr. GT-I9506, imei:358672057919148, 16GB, stötskador i hörnen, med laddare ej original, i kartong
Smörgåsknivar 6st. S830 282,3g 189mm, Sachsisk, blad i rostfritt stål, fyllda skaft