561 - 580 av 1 706
1...282930...86 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 juni 2017

Klubbad för

Solitärring graverad, i vitguld med diamant 1xca0,20ct briljantslipad (W/Si)18K 4,2g Ø16¾ med intyg från Albrekts Guld, rodinerings behov, stämplad GHA

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Minnesmynt Sveriges Riksbank 1000kr 1989 Guld 900/1000 Världsmästerskapet i ishockey 21K 5,8g i etui

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Minnesmynt Sveriges Riksbank 1000kr 1992 Guld 900/1000 Gustav III 1792 21K 5,8g i etui

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Minnesmynt Sveriges Riksbank 1000kr 1995 Guld 900/1000 Svensk Myntning 955-1995 Carl XVI GUstav Sveriges Konung21K 5,8g i etui

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Armband med bricka graverad 18K 8,4g 21,3cm

Utrop: 2 400 kr

Gerog Jensen Droplet Ring i silver med röktonad sten modell.453 S925 8,0g Ø17 bruksslitage

400 kr

Utrop: 500 kr

Armband X-länk 18K 31,4g längd 19cm bredd 1,4cm med kistlås, stämplad TC B10

Utrop: 9 800 kr

Parti guld defekt 14K 45,0g med stenar

Utrop: 9 500 kr

Parti guld defekt 18K 7,0g med sten

Utrop: 1 700 kr

Halskedja Singapore 18K 1,8g 40,5cm stämplad HJ Italy

550 kr

Utrop: 700 kr

Hänge med pärla 18K 1,4g 3,5mm stämplad NSE

Utrop: 600 kr

Parti guld defekt 18K 8,5g med stenar

Utrop: 2 400 kr

Hänge Oxe 18K 0,9g 2,2cm stämplad GHA

Utrop: 400 kr

Parti guld defekt 21K 5,9g med stenar

Utrop: 1 700 kr

Armband X-länk med stav med 3st Berlocker; en med röd sten, en defekt, en med två pärlor ca6mm, 18K 22,3g längd 19,5cm brädd 0,9cm stämplad DE T9

Utrop: 6 500 kr

Collier 18K 11,9g 53,5cm

Utrop: 3 400 kr

Parti guld defekt/gravyr 18K 7,1g med sten

Utrop: 2 100 kr

Halskedja Venezia 14K 1,8g 42cm ojämn länk

Utrop: 400 kr

Örhängen Bismarck saknar en stopper 18k 1,2g

Utrop: 375 kr

Ljusstakar 2 stycken 7-armade, höjd 32,5cm samt 34,5cm, mässing

225 kr

Utrop: 1 000 kr