Avslutad | Pant – Tisdag 13 juni 2017
Klubbad för
Solitärring graverad, i vitguld med diamant 1xca0,20ct briljantslipad (W/Si)18K 4,2g Ø16¾ med intyg från Albrekts Guld, rodinerings behov, stämplad GHA
Minnesmynt Sveriges Riksbank 1000kr 1989 Guld 900/1000 Världsmästerskapet i ishockey 21K 5,8g i etui
Minnesmynt Sveriges Riksbank 1000kr 1995 Guld 900/1000 Svensk Myntning 955-1995 Carl XVI GUstav Sveriges Konung21K 5,8g i etui
Gerog Jensen Droplet Ring i silver med röktonad sten modell.453 S925 8,0g Ø17 bruksslitage
Armband X-länk med stav med 3st Berlocker; en med röd sten, en defekt, en med två pärlor ca6mm, 18K 22,3g längd 19,5cm brädd 0,9cm stämplad DE T9