Avslutad | Pant – Tisdag 13 juni 2017
Klubbad för
Klockor Georg Jensen
GEORG JENSEN Damur, Vivianna, design Torun Bülow, Ref nr. 336, Serie nr.90576, Ø27 mm, stål, quartz, safirglas, integrerad armlänk ca12,5cm (XS), ca 2014. kvitto från Bergströms Ur i Malmö 2017-02-15. Ficka från Bergströms.
Armband X-länk med stav 18K 58,5g längd 20cm bredd 2,4cm med kistlås, stämplat ÄSA O9
Skedar i silver 3 olika med gravyr, längd 14-18,4-18cm, 92g, svenskt stämplat silver
Armband X-länk med stav 18K 21,2g längd 19cm bredd 1,3cm med kistlås, repor baksida lås, stämplat NGB N9