221 - 240 av 1 495
1...111213...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 maj 2017

Klubbad för

Kaffeskedar 12st kontrollstämplat silver 121,1g modell Ingrid 110mm några missfärgade

Utrop: 550 kr

Teskedar 12st kontrollstämplat silver 173,3g modell Haga 124mm några missfärgade

700 kr

Utrop: 850 kr

Kaffeskedar 8st S830 91,7g Svensk blomster 113mm

350 kr

Utrop: 425 kr

Kaffeskedar 2st 24,8g S830 Prins Albert 106mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Tvålfat kontrollstämplat silver 78,9g på fötter 8x12,5cm

400 kr

Utrop: 375 kr

Halsband S925 115,9g Ankarlänk 81cm

700 kr

Utrop: 850 kr

Parti silver 53,1g skadat graverat

375 kr

Utrop: 250 kr

Armring S830 15,3g skadad

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge/brosch 6,3g S830 förgylld med granater

250 kr

Utrop: 150 kr

Ring 3,5g S830 förgylld med granater Ø17

200 kr

Utrop: 100 kr

Hänge/brosch 8,6g S830 förgylld med came och granater

475 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen ett par 6g S830 förgylld med came och granater en pinne skadad

225 kr

Utrop: 125 kr

Brosch S830 7,3g, med stencame, med spricka

125 kr

Utrop: 50 kr

Brosch S830 8,1g, med stenar

150 kr

Utrop: 50 kr

Brosch S830 13,8g

100 kr

Utrop: 75 kr

Brosch S830 5,2g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S830 3,5g Ø18, med sten

150 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 4,3g Ø20¼, med stenar

100 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S830 11,4g, med sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband S925 20,3g 20cm

175 kr

Utrop: 125 kr