Avslutad | Pant – Tisdag 23 maj 2017
Mobiltelefon Samsung Galaxy S7 Edge, 32GB, modell: SM-G935F, IMEI:359457070032205/03, operatör 3, med laddare, headset och fliplock-skal, i originalkartong
Certina, herrur, nr.115.9199-65, 18K, quartz, datum, repigt plastglas, graverad, defekt läderband
Fritid Övrigt
Modellok 2delat, Roco 69753, LKAB IORE 111 Katterat + LKAB IORE 112 Vassijaure, i originalförpackning
MacBook Air, modell: A1466, snr: C17L54BFF5V7, repig, stötskadad, bucklor, plastdetaljer saknas i botten, skärmfästet skadat, laddningsporten skadad, tangenter skadade, lösenord:0000, med laddare
Konstglas, Kosta, Göran Wärff, runor, bredd: 13cm, höjd: 8cm, repor och nagg på undersidan
Catena, damur, nr.498, manuell, guld på stål, repigt plastglas, bortskavd färg på boetten, skadat läderband