Avslutad | Pant – Tisdag 23 maj 2017
Tekoppar med fat 6st. Bing & Gröndahl, Tema Stoneware, höjd: 7cm, Ø15cm, en kopp med nagg i kanten
Koppar med fat 2st. Bing & Gröndahl, Tema Stoneware, höjd: 7cm Ø15cm, ett fat med spricka i glasyren
Högtalare, Harman/Kardon Onyx Studio, snr.FC0008-0023239, repor på baksidan, med laddare. Ej med på visning.
iPhone 6s, Apple, modell: A1688, IMEI: 355415073361702, operatör Telia. med laddare och hörlurar
Skärp, Chanel, gulmetall med emalj, 83cm, nr. A26978 Y02018, med dustbag, i originalkartong
Bibel, Biblia, Thet är All then Heliga Skrift, på Swensko, Benjamin Gottlieb Schneider, Stockholm, år 1729, inbunden,,
Mobiltelefon LG, modell: G3 (LG-D855), IMEI:352645078024706, 32GB, operatör Comviq, med laddare, i originalkartong
Mobiltelefon Utok, modell: Explorer 3, IMEI: 355729046291410, med laddare i mögelskadad originalkartong
Mobiltelefon HTC, modell: One M9+, IMEI: 358812060405301, 32GB, med laddare, hörlurar och skadat fliplock-skal, i originalkartong