901 - 920 av 1 504
1...454647...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2017

Klubbad för

Sockertång, S830 23,4g 83mm

125 kr

Utrop: 125 kr

Skedar 4st, S830 58,5g, udda och skadade

Utrop: 275 kr

Vas, S925 350,3g, höjd:15cm , Ø11cm, S.A Gillgren

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Bägare 1st, S830 55,8g, skador

Utrop: 275 kr

Kaffeskedar 12st, S830 93,2g 102mm, repiga

375 kr

Utrop: 450 kr

Mobiltelefon Iphone 5S IMEI:358825059378792 lösen:1984, apple-id låst , defekt laddningssladd

650 kr

Utrop: 600 kr

Bordsgafflar 12st, S830 503,6g 183mm , modell: Olga

Utrop: 2 400 kr

Mynt Utländska mynt

Myntliknande föremål 2st 24K 2g Canada 50cents 2016 Elizabeth II

650 kr

Utrop: 800 kr

Silverplaketter 6st S999 187g

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Krigarfigur S999 38,9g H5cm

400 kr

Utrop: 225 kr

Mynt Utländska mynt

Myntliknande föremål 5st S925 123,5g United States of America

600 kr

Utrop: 700 kr

Mynt Övrigt

Mynt 5st 2kronor S800 74,2g

300 kr

Utrop: 375 kr

Bordsknivar 12st, S830 brv. 823,8g 221mm, modell: Olga, bladen stål, skaften fyllda

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Bordsskedar 12st, S830 517,9g 182mm, repiga, modell: Olga

Utrop: 2 600 kr

Kaffeskedar 12st, S830 143,4g 124mm, modell Haga

600 kr

Utrop: 750 kr

Sockertång S830 23,0g 98mm, modell Rosen

Utrop: 125 kr

Sockertång S830 10,7g 76mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Kaktång S830 40,7g 160mm

175 kr

Utrop: 225 kr

Vas, S925 612,4g, höjd: 17,5cm, Ø10,5cm , signerad: S.Carlman

3 400 kr

Utrop: 3 400 kr

Skål, S925 55,3g, höjd: 5cm, Ø10,2cm, signerad: T. Eldh

375 kr

Utrop: 300 kr