881 - 900 av 1 504
1...444546...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2017

Klubbad för

Skål Orrefors Orion H18cm Ø26cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Vas stengods Rörstrand B. Vallien "Terra" H15cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Digitalkamera Nikon D3200 snr6664421 med laddare i väska

Ljusstakar ett par tenn lösa manchetter H17cm Martin Gustaf Moberg Jönköping 1786 smärre skador

3 100 kr

Utrop: 2 100 kr

Hänge/brosch kontrollstämplat silver med inslag av 18K signerad svensk 40,5g

700 kr

Utrop: 425 kr

Hänge S925 brv12,3g med sten

150 kr

Utrop: 125 kr

Fotlänk ostämplat silver 17,1g 26cm

Utrop: 250 kr

Utrop: 250 kr

Digitalkamera Canon PowerShot D30 snr913051001090 med laddare och USBsladd i fodral

500 kr

Utrop: 600 kr

Ring S925 7,7g med sten Ø18½

125 kr

Utrop: 150 kr

Mattallrikar 10st, Rörstrand Herrgårdsjul Ø24cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Djupa tallrikar 10st, Rörstrand Herrgårdsjul Ø21cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Regal Herrur R1528 quartz med armband

Utrop: 125 kr

Regal Herrur RG367R quartz med armband

Utrop: 125 kr

27 singlar diverse artister skadade/märkta fodral

150 kr

Utrop: 125 kr

38 LP skivor diverse artister skadade/märkta fodral

150 kr

Utrop: 400 kr

Kaffeskedar 10st, S830 97,6g 113mm, repiga

400 kr

Utrop: 500 kr

Kaffeskedar 12st, S830 98,8g 100mm, repiga

Utrop: 500 kr

Tårtspade S830 50,4g 223mm, repig

300 kr

Utrop: 250 kr

Sked S925 37,4g 157mm, modell: Rosen

225 kr

Utrop: 225 kr