1641 - 1660 av 1 880
1...828384...94 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 maj 2017

Klubbad för

Parti guld 23K graverat skadat 11,6g

Utrop: 4 500 kr

Örhängen 3st 18K missfärgade 1,0g

Utrop: 300 kr

Brosch 18K 3,2g

Utrop: 1 500 kr

Manschettknappar ett par 18K 10,2g

Utrop: 4 600 kr

Parti guld 18K skador finns 18K 17,8g

Utrop: 5 300 kr

Ring 18K med sten Ø17¾ 3,9g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Armband 18K X-länk 19cm 17,1g

Utrop: 5 400 kr

Halskedja 18K Bismarck doserad 43,5cm 25,8g

Utrop: 8 300 kr

Ring 18K skador finns 4,3g

Utrop: 1 400 kr

Ring 23K skador finns 5,6g

Utrop: 2 100 kr

Halskedja 18K vitguld 40,5cm 10,4g

3 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Örhängen 18K ett par tvåfärgade med diamanter 2xca0,02ct 5,2g

Utrop: 2 400 kr

Armring 18K repor öppningsbar 48,5g

Utrop: 14 400 kr

Parti guld 18K skador finns 4,7g

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K tvåfärgad Ø14¾ 5,7g

Utrop: 2 600 kr

Parti guld 18K med små diamanter antikslipade skador finns 2,9g

Utrop: 850 kr

Örhängen 9K ett par saknar baksida 1,0g

Utrop: 150 kr

Armband 14K 18,5cm 2,6g

Utrop: 600 kr

Ring 18K med sten avklippt 2,4g

Utrop: 750 kr

Ring 18K med stenar Ø18¾ 2,1g

Utrop: 600 kr