Halsband S925 2,7g Pansar 38cm
Utrop: 50 kr
Halsband S925 2,5g Pansar förgylld 46cm
Örhänge S925 1,2g med två stoppers
Hänge 14K Kors
Utrop: 600 kr
Halskedja 21K ihåligt 50cm 20,5g
Utrop: 7 100 kr
Ring 21K med sten skadad skena 2,0g
Utrop: 700 kr
Ring 21K med sten 3,5g Ø18½
Utrop: 1 200 kr
Ring 18K med stenar 2,5g Ø18
Ring 18K 2,3g med sten, saknar pärlor
Halskedja 18K Pansar 70,5cm 23,9g
Utrop: 9 300 kr
Ring 18K 3,2g graverad
Utrop: 1 000 kr
Hänge 18K Nyckel 1,2g
Utrop: 550 kr
Hänge 18K 1,8g
Ring 18K med stenar 2,8g Ø17¼
Hänge 18K med stor sten och en diamant ca0,02ct bruttovikt 34,3g
Utrop: 2 100 kr
Ring 23K 7,0g med röd sten, gravyr finns
Utrop: 2 400 kr
Parti guld 18K 23,4g skador och gravyr finns
Utrop: 7 000 kr
Halskedja 18K doserad Bismarck 44cm
Utrop: 2 600 kr
Armband 18K Bismarck 13,2g 18cm
Utrop: 4 200 kr
Ring Platina 0,950 4,6g skadad graverad
Utrop: 1 400 kr
Tisdag 9 maj 2017