161 - 180 av 1 122
1...8910...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 maj 2017

Klubbad för

Skål keramik H9,5cm Ø13,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Skål porslin made in China naggad

Utrop: 50 kr

Mattallrikar 4st Höganäs Ø25,5cm repiga

25 kr

Utrop: 50 kr

Laptop Toshiba Satellite L50-B-2FN snr:ZE118092C med nätsladd

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Laptop Compaq CQ-56-202 SO snrCNF1136TL9 med nätsladd

Utrop: 600 kr

Bordsskedar 10st S830 405,7g Rosenholm 183mm

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Bordsknivar 12st 199mm egg rostfritt stål Bordsgafflar 14st 181mm S830 Rosenholm brv1321,9g

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Kaffeskedar 12st S830 196,1g Rosenholm 121mm

Utrop: 1 000 kr

Plockgafflar 5st S830 85g Rosenholm 2x122mm 3x138mm

375 kr

Utrop: 425 kr

Bordskniv 64,3g S830 egg rostfritt stål Rosenholm 199mm

150 kr

Utrop: 200 kr

Salladsbestick 2st 129,6g S830 Rosenholm 212mm

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Osthyvel S830 brv78,7g hyvel rostfritt stål Rosenholm 214mm

325 kr

Utrop: 250 kr

Tårtspade S830 53,2g Rosenholm 214mm

600 kr

Utrop: 250 kr

Halsband S925 14,3g 50,5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Hänge S925 10,2g Krucifix med kejsarlänk

325 kr

Utrop: 250 kr

Halsband S925 17,1g Ankar 60cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Moccaskedar 6st kontrollstämplat silver 46g Rosen 98mm en skadad

175 kr

Utrop: 200 kr

Halsband S925 43,5g utan lås

175 kr

Utrop: 225 kr

Parti silver S925 8,7g skadat

50 kr

Utrop: 50 kr

Halsband S925 7,8g Ankar 52cm

100 kr

Utrop: 125 kr