Avslutad | Pant – Tisdag 2 maj 2017
Klubbad för
Väggur Westerstrand Töreboda med pendyl, nyckel, skador i förgyllningen, repig, fungerar ej
Elbas Fender Precision Bass nr.377796 små ytskador i fodral
Visa varaElektronik Telefoner
Mobiltelefon Samsung Galaxy S6 edge Gold Platium IMEI:359523063705832 med laddare i kartong
Mobiltelefon Samsung Galaxy S6 edge Gold Platium IMEI:357011077072201 med laddare i kartong