141 - 160 av 1 122
1...789...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 maj 2017

Klubbad för

Lampetter, 1 par, Skultuna Mässing, design Pierre Forsell 30cm

450 kr

Utrop: 250 kr

Lampett Pendel Skultuna Mässing, design Pierre Forsell 49cm

225 kr

Utrop: 125 kr

Väggur Westerstrand Töreboda med pendyl, nyckel, skador i förgyllningen, repig, fungerar ej

150 kr

Utrop: 125 kr

Grafiskt blad Lars Jonsson 1/350 fuktskada 47x63cm inramad

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Grafiskt blad Lars Jonsson 1/350 47x63cm motiv 32x46cm inramad

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Kruka Prins Eugen Waldermarsudde H13cm Ø25,5cm i kartong

700 kr

Utrop: 125 kr

700 kr

Utrop: 125 kr

700 kr

Utrop: 125 kr

Elbas Fender Precision Bass nr.377796 små ytskador i fodral

Skål Orrefors 4c475917 H9,5cm Ø16cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Djupa tallrikar 6st Rörstrand Ingrid Ø21,5cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Mattallrikar 4st Rörstrand Ingrid Ø24,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Förrättstallrikar 5st Rörstrand Ingrid Ø21,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Mattallrikar 7st Rörstrand Ostindia Ø23,5cm

375 kr

Utrop: 125 kr

Punschkoppar 2st S925 66,9g förgylld insida

Utrop: 375 kr

Punschkoppar 2st kontrollstämplat silver 101,6g två graverade en skadad

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S6 edge Gold Platium IMEI:359523063705832 med laddare i kartong

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S6 edge Gold Platium IMEI:357011077072201 med laddare i kartong

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Sporthörlurar Adidas med USBkabel

300 kr

Utrop: 200 kr

Vas porslin Portmeirion Pottery made in England H16cm

100 kr

Utrop: 50 kr