421 - 440 av 1 122
1...212223...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 maj 2017

Klubbad för

Karaff med propp, höjd: 32cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Karaff med vingar och propp, höjd: 30cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Laptop, Packard Bell EasyNote, modellnr. TE69KB, snr.NXC2CED08635115C3F6600, 4GB RAM, AMD E1-processor 1,4GHz, 15,6", ytliga repor på locket, med laddare

750 kr

Utrop: 900 kr

Kaffeskedar 12st. S830 109,3g 115mm, modell: Arvesilver, i ask

600 kr

Utrop: 550 kr

Bordsskedar 12st. S830 474,5g 180mm, Chippendale, repiga, i tyglinda

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Bordsgafflar 12st. S830 405,3g 180mm, Chippendale, repiga, i tyglinda

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Bordsknivar 12st. S830 807,0g 202mm, Chippendale, blad i rostfritt stål, fyllda skaft, repiga, i tyglinda

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Kaffeskedar 6st. S830 89,7g 120mm, Rosenholm

350 kr

Utrop: 425 kr

Bordsskedar 6st. S830 237,1g 182mm, Rosenholm

Utrop: 1 200 kr

Bordsgafflar 6st. S830 225,5g 181mm, Rosenholm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Bordsknivar 6st. S830 372,4g 200mm, Rosenholm, blad i rostfritt stål, fyllda skaft

750 kr

Utrop: 900 kr

Bordsskedar 6st. S830 251,4g 180mm, Herrgård, repiga

Utrop: 1 200 kr

Bordsgafflar 6st. S830 245,2g 178mm, Herrgård, repiga

Utrop: 1 200 kr

Bordsknivar 6st. S830 394,9g 208mm, Herrgård, repiga, blad i rostfritt stål, fyllda skaft

Utrop: 1 000 kr

Ljusstakar 1 par S830 135,6g, bucklor, fyllda bottnar, höjd: 6cm

Utrop: 250 kr

Skål S830 50,1g Ø8cm, graverad

Utrop: 250 kr

Skål S830 61,9g, höjd: 4cm, Ø8,8cm

Utrop: 300 kr

Skrin S830, träbeklädd insida, 12,4x8x3,5cm, bruttovikt: 186,6g

650 kr

Utrop: 750 kr

Punschkoppar 6st. S830 182,4g, höjd: 3,8g

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K 6,8g, skadat, graverat

Utrop: 2 100 kr