Avslutad | Pant – Tisdag 2 maj 2017
Tissot Damur 18K skrapad bakboett datum quartz/går ej med X-länkarmband med stav 18K brv30,6g
Originalgrafik, Kjartan Slettermark (1932-2008), "Nixon", blandteknik och collage på papper, 60x50cm
Akvarell, Gunnar Brusewitz (1924-2005), Storängen, signerad, daterad 28/4-91, 20x25cm, i ram
Digitalkamera, Samsung NX1000, snr.A4DHCN3D50002VR, med objektiv Samsung iFn, 20-50mm, snr.A48ACN1D5004WMJ, med USB-kabel, blixt, minneskort 8GB, manualer och laddare, i katong
Digitalkamera, Nikon D2X, snr.5003219, slitage, repor, bortskavd färg, med laddare
Ljusstakar 1 par, Georg Jensen, Cobra, design Constantin Wortmann, stål, höjd: 20cm, repor, missfärgningar runt ljuskoppen