Avslutad | Fashionabla – Torsdag 6 april 2017
SOLGLASÖGON, TOM FORD, Lydia, TF0302 49F, gul och brunmelerade bågar, bruna glas (repor), putsduk, etui.
VÄSKA, CHANEL, Double Flap, svart quiltat kalvskinn, detaljer i gulmetall, 28x15x5,5cm, hologrammärkt 10579169, cert,
SOLGLASÖGON, BVLGARI, 6004 101/13, bågar i gulmetall, bruna glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, CHANEL, 4104, 125/13, bågar i gulmetall, bruna glas, en strass saknas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, Dior Indinight 2, brunmelerade skalmar, bågar i gulmetall, strass, bruna glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Wayfarer, Special Seriet #1, blåblommiga bågar, svarta glas, putsduk, etui.
VÄSKA, MICHAEL KORS, guldfärgat saffianoläder detaljer i gulmetall, 19x14cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON mod. Polly/limited edition 42x25x11 cm leopard/läder/gulmetallspänne höst/vinterkollektionen 2006/07, slitage.
Kläder Skor
SKOR, STELLA MCCARTNEY, mörkblå canvas, slingback, kilklack 10 cm, platå 3 cm, stl 37, kartong.
SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 10R 57 19 7S0-0A7, beige skalmar, melerade bågar, bruna glas, putsduk, etui, ytterkartong.
Kläder Stövlar
STÖVLETTE, SERGIO ROSSI, leoprd mönstrat pony skinn, klack 12 cm, inbyggd platå 2 cm, stl 40.