Avslutad | Fashionabla – Torsdag 6 april 2017
VÄSKA/NECESSÄR, BURBERRY, beige rutigt tyg, svart läder, 15x12x8cm, dustbag, en fläck.
VÄSKA, CHANEL, Reissue flap, mörkbeige lammskinn, detaljer i vitmetall, 26x15x9cm, hologrammärkt 10513210, cert, bruksslitage på hörnen,
VÄSKA, CHANEL, vintage, svart qulitat läder, detaljer i gulmetall, 30x20x9cm, hologrammärkt 1383550
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Lumineuse GM, monogram Empreinte, mörkblå, 44x32x18cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, GUCCI, Soho Leather Disco, cerise läder, detaljer i gulmetall, 20x16x7cm, dustbag.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, mörkblått flätat läder, ormskinn, 23x13x1,5cm, dustbag,
ARMBAND, BOTTEGA VENETA, Double Intrecciato, svart flätat läder, längd 18cm, dustbag.
ARMBAND, LOUIS VUITTON, Keep It, monogram canvas, spänne i gulmetall, längd 17cm, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma GM, Epi skinnlack, svart, detaljer i vitmetall 39x29x18cm, lås samt nyckel, dustbag, några små repor.
VÄSKA, DIANE VON FURSTENBERG, svart läder, detaljer i gulmetall, 33x23x13cm, dustbarg.
ARMBAND, HERMÈS, Clic-Clac GM, ljusblå emalj, gulmetall, 5,5cm i diameter, smyckespåse, repor.
SMYCKESSET, MICHAEL KORS, gul och rosemetall, strass, längd kedja 44cm, smyckespåse.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 1905/S 011Y4, bågar i vitmetall, orange detaljer, ljust rosa glas, putsduk, etui.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, GUCCI, Horde bite, mökbrunt läder, detaljer i vitmetall, längd 90cm, bredd 3,5cm, slitage.