581 - 600 av 1 453
1...293031...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2017

Klubbad för

Hänge 18K 0,7g Ängel

Utrop: 300 kr

Halskedja 18K 3,4g Pansarlänk 50cm

Utrop: 1 200 kr

Halskedja 18K 25,1g X-länk 50cm

Utrop: 9 000 kr

Armband 18K 9,6g X-länk med stav 18,5cm

Utrop: 5 800 kr

Halskedja 18K 93,5g Ankarlänk 55cm

Utrop: 30 500 kr

Parti guld 18K 42,3g; Halskedja 45cm & Armband 20cm Bismarck, något defekt.

Utrop: 13 000 kr

Parti guld 18K 6,5g; Ring med ljusblå sten Ø20, Ring med blå sten (sitter löst) Ø19, båda graverade

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K vitguld 2,0g Ø19 med diamant 1x ca 0,05ct briljantslipad

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 18K 25,4g Ankarlänk 50cm, nyskick, med etui (Jo'ans)

Utrop: 9 600 kr

Klackring 18K, 28,8g Ø20½

Utrop: 12 600 kr

Klackring 18K, graverad Ø17½ 17,6g

4 300 kr

Utrop: 5 200 kr

Klocklänk 18K, 18mm bred, 30g, ställbar i 3 lägen, 16,4cm längd, bucklig.

Utrop: 8 800 kr

Certina, New Art, 29x29mm, bruttovikt 22,2g Herrur, Manuell, plastglas, refnr: 4010152, mindre repor på glas. 18mm mellan bandhornen.

Utrop: 3 500 kr

Ring 18K med sten, 4,3g Ø19

Utrop: 1 900 kr

Klockor Chopard

Chopard, Happy Diamonds, 25x25mm, manuell, 18K vitguld, bruttovikt 27,3g, originalläder slitet

5 100 kr

Utrop: 6 000 kr

Longines, quartz, 30x30mm, 18K med 18K länk, 71,5g brutto, snr 21123885, behöver nytt batteri.

Utrop: 18 000 kr

Ring 18K vitguld med 5 st baguetteslipade diamanter och 4 st röda stenar. 2,5g Ø17, ostämplad.

Utrop: 1 600 kr

Hänge med myntliknande föremål, hänget 18K, myntet 22K. 23,9g

6 700 kr

Utrop: 8 000 kr

Ring 18K med diamanter och röd sten, 16xca 0,05ct. 5,9g, Ø17½

5 500 kr

Utrop: 3 900 kr

Brosch/Hänge 18K vitguld med diamanter, 64xca0,03ct, 10,2g

6 900 kr

Utrop: 6 900 kr