Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2017
Klubbad för
Parti guld 18K 6,5g; Ring med ljusblå sten Ø20, Ring med blå sten (sitter löst) Ø19, båda graverade
Certina, New Art, 29x29mm, bruttovikt 22,2g Herrur, Manuell, plastglas, refnr: 4010152, mindre repor på glas. 18mm mellan bandhornen.
Klockor Chopard
Chopard, Happy Diamonds, 25x25mm, manuell, 18K vitguld, bruttovikt 27,3g, originalläder slitet
Longines, quartz, 30x30mm, 18K med 18K länk, 71,5g brutto, snr 21123885, behöver nytt batteri.
Ring 18K vitguld med 5 st baguetteslipade diamanter och 4 st röda stenar. 2,5g Ø17, ostämplad.