Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2017
Halvakustisk gitarr, Aria Pro II, modellnr. TA-40, snr.891201, lackskador, skruvhål, ett Tone-vred skadat, stötskador, i mjukt fodral
Resväska, Samsonite Chronlite Spinner, 75/28, med kodlås (kod: 941), repit, slitage på hjulen
Elektronik Musik
Högtalare, Gallien Krueger, modellnr. 410RBH/8, snr.L1141A12101818, bruksslitage. Ej med på visning.
Laptop, Acer Aspire ES 15, modellnr.N15W4, snr.NXMZ8ED0195480D51B6600, 4GB RAM, Intel Celeron-processor 1,6GHz, 15,6", repig undersida, med laddare
Mobiltelefon, Sony Xperia Z, modellnr.C6603, imei:356535054939033, 11,73GB, med laddare (ej original), laddningsdocka, skal och manualer, i skadad originalkartong
Laptop, Apple, MacBook Air, modellnr.A1466, snr.C02KF4N9DRVC, 4GB, Intel Core i5-processor 1,8GHz, 13", går endast att använda då strömsladden är inkopplad, skadad shift-tangent, repor, med laddare, i originalförpackning, lösenord: 0000
Digitalkamera, Fujifilm, Finepix XP80, snr.5TN06333, repig skärm, stötskador, med laddare, i originalförpackning