Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2017
Klubbad för
Armbandsur Certina DS First , quartz,35mm, dykarring repor, kronograf, stållänk bruksslitage Ø16cm, 3 extra länkbitar, manual.
Armbandsur Pionier GM-511, automat, stål, Øca49mm, diamanter i index, datum/dag/månadtachymeterskala, justerbart läderband, fjärilslås, nagg i glas.
Damur Omega manuell milaneselänk 18K brv 61,1g , nagg i glas, längd 16cm, boettbredd 20mm.
Klockor Emporio Armani
Armbandur Emporio Armani AR0690, quartz, 43mm, datum, kronograf, en zon 24 tim-visning
Armbandur Longines Hydro Conquest quartz, 39mm, 36639869, L3640.4, safirglas, datum, viklås, stål, batteribyte behövs, Ø15,5cm