501 - 520 av 1 453
1...252627...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2017

Klubbad för

Hänge Flora Danica med halskedja Pansar 50cm förgyllt silver 925 11,5g

150 kr

Utrop: 200 kr

Hänge Flora Danica med halskedja Pansar 51cm förgyllt silver 925 12,6g

150 kr

Utrop: 200 kr

Hänge Stenbock förgyllt silver 925 1,2g L:2,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja flätad flerfärgad defekt 18K 9,9g L:45cm

Utrop: 2 900 kr

Parti guld slevt med stenar 18K brv 7,5g

Utrop: 2 100 kr

Armband defekt med berlock 18K 2,6g L:21cm

650 kr

Utrop: 800 kr

Örhängen med skruv stopp skeva med stenar 18K 2,0g

Utrop: 550 kr

Armbandsur Certina DS First , quartz,35mm, dykarring repor, kronograf, stållänk bruksslitage Ø16cm, 3 extra länkbitar, manual.

Utrop: 1 200 kr

Parti guld defekt gravyr 18K 2,5g

Utrop: 750 kr

Halskedja Pansar med hänge S925 4,3g 42cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld defekt gravyr 18K brv 5,4g med stenar

Utrop: 1 500 kr

Armbandsur Pionier GM-511, automat, stål, Øca49mm, diamanter i index, datum/dag/månadtachymeterskala, justerbart läderband, fjärilslås, nagg i glas.

Utrop: 2 400 kr

Halskedja i vitguld 18K 7,6g 51cm

Utrop: 2 900 kr

Hänge i vitguld Kors med diamanter 11xca0,25ct 18K 5,4g L:3cm

14 200 kr

Utrop: 12 000 kr

Ring i vitguld med diamanter 1xca1,0ct och 4xca0,02ct 18K 5,2g Ø17

29 500 kr

Utrop: 30 000 kr

Damur Omega manuell milaneselänk 18K brv 61,1g , nagg i glas, längd 16cm, boettbredd 20mm.

12 600 kr

Utrop: 14 400 kr

Klackring skev i vitguld med diamanter 12xca0,03ct 1xca0,50ct pike 18K 10,2g Ø19

4 600 kr

Utrop: 4 800 kr

Klockor Emporio Armani

Armbandur Emporio Armani AR0690, quartz, 43mm, datum, kronograf, en zon 24 tim-visning

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Armbandur Longines Hydro Conquest quartz, 39mm, 36639869, L3640.4, safirglas, datum, viklås, stål, batteribyte behövs, Ø15,5cm

3 200 kr

Utrop: 3 300 kr

Armbandsur Äldre Certina automatic blue ribbon stål 34mm, samt Ur Tidena quartz 29mm, läderband.

425 kr

Utrop: 150 kr