301 - 320 av 1 453
1...151617...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2017

Klubbad för

Snurrebuss 3-vingad för stift Ø1mm 18K 0,3g ansvarstämplar

75 kr

Utrop: 100 kr

Snurrebuss 3-vingad för stift Ø1mm 18K 0,2g ansvarstämplar

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld defekt gravyr/skevt 18K brv36,6g med diamant, stenar, pärlor och emaljdetaljer

Utrop: 10 600 kr

Hänge kam 14K 0,8g3cm

Utrop: 200 kr

Hänge sax 14K 1,2g 3cm små bucklor

Utrop: 275 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K 5,3g 42,5cm

Utrop: 1 700 kr

Ring med diamanter 5xca0,005ct 18K 1,6g Ø17 stämplad GHA

Utrop: 750 kr

Armband Bismarck 18K 5,2g 19,5cm

Utrop: 1 600 kr

Parti guld defekt 18K 3,5g

Utrop: 1 100 kr

Armband trefägat flätat 18K 2,9g 18,7cm stämplad GHA

Utrop: 1 100 kr

Halskedja trefärgad flätad 18K 5,8g 42,5cm

Utrop: 2 200 kr

Mobil Samsung Galaxy Note 3 SM-N9005, imeinr: 351542062837600, med usb-kabel

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring med stenar 18K brv1,1g Ø15¾ stämplad GHA

Utrop: 400 kr

Ring "A" med stenar 18K brv1,4g Ø16¼ stämplar

425 kr

Utrop: 500 kr

Hänge "F" 18K 0,4g

Utrop: 125 kr

Armband Bismarck 18K 12,8g längd 19cm bredd 0,6cm stämplad GHA

Utrop: 4 000 kr

Parti guld defekt 18K brv4,7g diamanter 1xca0,05ct 2xca0,02ct 14x0,005ct, sten

Utrop: 1 400 kr

Udda Örhänge delfin med sten 14K brv1,1g 4cm

175 kr

Utrop: 225 kr

Halskedja Singapore 18K 1,1g 38cm stämplad GHA

Utrop: 425 kr

Hänge boll 18K 0,4g stämplar

Utrop: 200 kr