Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2017
Klubbad för
Armring 21K 47,0g Ø6,5cm, öppningsbar med skruvlås, detaljer i vitguld, små bucklor på insidan
Visa varaUtgått
Armring 21K 49,7g Ø6,5cm, öppningsbar med skruvlås, detaljer i vitguld, små bucklor på insidan
Visa varaKlockor Tissot
Armbandsur Tissot 14K brv 25,8g Ø34mm, defekt läderarmband, graverad boett, sliten, går ej, box
Armbandsur Omega, manuell, brv 19,0g, Ø19mm, 19cm, boett i 14K (ca 4,0g), armlänk i 18K (ca10,0g), repigt plastglas, missfärgad länk, bruksslitage
Armbandsur Champion Virtue, quartz, stål, ca 21cm, Ø47mm, datum, kronograf, ref: C1145, plastfilm på bakboetten,