Avslutad | Pant – Tisdag 11 april 2017
Klubbad för
Armbandsur Tissot, analog/quartz, datum, stål, Ø42mm, kronograf, modellnr: T067417A, ref: 14JA0835650, guld på stållänk ca 20cm, bruksslitage, små repor på baksidan av boetten