Avslutad | Pant – Tisdag 28 mars 2017
Spelkonsoll, Sony Playstation 4, modellnr.CUH-1216B, snr.03-27452334-7325949, med handkontroll 1st. strömkabel, HDMI-sladd, laddade till kontrollen, manualer, i originalkartong
LCD-skärm, Acer, modellnr. P226HQL, snr.ETLNJ0W008045015A94320, 21,5", sladdar saknas, med ställ, i originalkartong
Serigrafi, Karl Axel Pehrson (1921-2005), daterat 1991, numrerat 144/150, 56x37cm, i ram
Figurin, Gustavsberg, signerad: Paul Hoff, valross ur serien Arktis, bredd: ca: 23,5cm
Kristallskål, Orrefors, design: Gunnar Cyrén, modell: Sofiero, höjd 14cm, repor i botten, singerad Orrefors, GC 3834131
Skål, Orrefors, Sofiero, design Gunnar Cyrén, höjd: 10,5cm, Ø15cm